Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Kalben – Haydi Söyle Ukulele Akorları

Haydi Söyle ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2016 yılında piyasaya sürülen Kalben albümündeki bu popüler Kalben şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Seni gördüğüm zaman dilim neden tutulur?
Seni gördüğüm zaman güller elimde kurur.
Seni gördüğüm zaman hayat sanki son bulur.
Gözlerine bakınca dünyalar benim olur.

Susma gönlüm, sen söyle,
Haydi, gönlüm sen söyle;
Aşkımı sevgiliye,
Derdimi sevgiliye.

Haydi söyle, onu nasıl sevdiğimi.
Haydi söyle, rüyalarda gördüğümü.
Haydi söyle, uykusuz gecelerimi.
Haydi söyle.

Seni gördüğüm zaman, beni bir ateş sarar.
Seni gördüğüm zaman, yanar yüreğim, yanar.
Seni gördüğüm zaman, canlanır tüm anılar.
Seni gördüğüm zaman, durur bütün zamanlar.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Kalben Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Kalben - Haydi Söyle Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Kalben - Haydi Söyle
Albüm:Kalben
Çıkış Yılı:2016
Akorlar:[Em], [Am], [D], [C], [B]
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Alternatif, Indie
"Haydi Söyle", Kalben imzasını taşıyan ve 2016 yılında piyasaya sürülen Kalben albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Haydi Söyle adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Haydi Söyle ukulele akorları: [Em], [Am], [D], [C], [B]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Haydi Söyle kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Haydi Söyle ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Kalben orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Kalben şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Haydi Söyle Ukulele Akorları (Kalben) | Ukulele Türkiye

Haydi Söyle Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Kalben şarkısı olan Haydi Söyle ukulele akorları [Em], [Am], [D], [C], [B](orijinal Em tonunda). Haydi Söyle kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Kalben Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Haydi Söyle şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [Am], [D], [C], [B] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [Am], [D], [C], [B] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Haydi Söyle kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Haydi Söyle şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Haydi Söyle Haydi Söyle Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Haydi Söyle şarkısı 2016 yılında yayınlanan Kalben adlı albümde yer almaktadır. Kalben tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Haydi Söyle şarkısını [Em], [Am], [D], [C], [B] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Haydi Söyle ukulele, Haydi Söyle ukulele akor, Haydi Söyle ukulele kolay akor, ukulele Haydi Söyle akor, Haydi Söyle ukulele tab, Haydi Söyle ukulele ritim, Kalben ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Haydi Söyle ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın