Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Redd – Senden Sonra Ukulele Akorları

Senden Sonra ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2007 yılında piyasaya sürülen Plastik Çiçekler ve Böcek albümündeki bu popüler Redd şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yatağa bağladım modumu
Çevir sesi gelmiyor artık içimden
Otomatiğe aldım gözyaşlarımı
Başa sarıp yeniden izlerken hayatımı

Senden sonra geriye hayat mı kaldı?
Senden sonra geriye hayat mı kaldı?

Dilime takılmış kokun yüzümden
İsmin silinmez olmuş terli tenimden
Filme çekmişim dudaklarındaki susu
Kalbim yırtılır sanki nefes alırken

Senden sonra geriye hayat mı kaldı?
Senden sonra geriye hayat mı kaldı?
Senden sonra
Senden sonra

Senden sonra geriye hayat mı kaldı?

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Redd Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Redd - Senden Sonra Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Redd - Senden Sonra
Albüm:Plastik Çiçekler ve Böcek
Çıkış Yılı:2007
Akorlar:[Em], [Bm], [C], [B7], [D]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Array
"Senden Sonra", Redd imzasını taşıyan ve 2007 yılında piyasaya sürülen Plastik Çiçekler ve Böcek albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Senden Sonra adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Senden Sonra ukulele akorları: [Em], [Bm], [C], [B7], [D]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Senden Sonra kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Senden Sonra ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Redd orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Redd şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Senden Sonra Ukulele Akorları (Redd) | Ukulele Türkiye

Senden Sonra Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Redd şarkısı olan Senden Sonra ukulele akorları [Em], [Bm], [C], [B7], [D](orijinal Em tonunda). Senden Sonra kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Redd Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Senden Sonra şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [Bm], [C], [B7], [D] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [Bm], [C], [B7], [D] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Senden Sonra kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Senden Sonra şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Senden Sonra Senden Sonra Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Senden Sonra şarkısı 2007 yılında yayınlanan Plastik Çiçekler ve Böcek adlı albümde yer almaktadır. Redd tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Senden Sonra şarkısını [Em], [Bm], [C], [B7], [D] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Senden Sonra ukulele, Senden Sonra ukulele akor, Senden Sonra ukulele kolay akor, ukulele Senden Sonra akor, Senden Sonra ukulele tab, Senden Sonra ukulele ritim, Redd ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Senden Sonra ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.