Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

MFÖ – Güllerin İçinden Ukulele Akorları

Güllerin İçinden ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1985 yılında piyasaya sürülen Ele Güne Karşı Yapayalnız albümündeki bu popüler MFÖ şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Güllerin içinden, canım,
Koşarak koşarak gel, bana gel.

O güzel gözlerini, canım,
Süzerek süzerek gel, bana gel.

Bu küskün yüzün, gayrı gülsün, canım.
Gülerek gülerek gel, bana gel.

Aahh aah aah aaah
Ahhh aahh aah

Dayanamadım, gayri döndüm, canım,
Diyerek diyerek gel; bana gel.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer MFÖ Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

MFÖ - Güllerin İçinden Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:MFÖ - Güllerin İçinden
Albüm:Ele Güne Karşı Yapayalnız
Çıkış Yılı:1985
Akorlar:[Dm], [C], [Gm], [Am]
Ritim:AA - YYA - AYAY
Tür:Pop
"Güllerin İçinden", MFÖ imzasını taşıyan ve 1985 yılında piyasaya sürülen Ele Güne Karşı Yapayalnız albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Güllerin İçinden adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Güllerin İçinden ukulele akorları: [Dm], [C], [Gm], [Am]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Güllerin İçinden kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Güllerin İçinden ukulele ritimleri: AA - YYA - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • MFÖ orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen MFÖ şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Güllerin İçinden Ukulele Akorları (MFÖ) | Ukulele Türkiye

Güllerin İçinden Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir MFÖ şarkısı olan Güllerin İçinden ukulele akorları [Dm], [C], [Gm], [Am](orijinal Dm tonunda). Güllerin İçinden kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

MFÖ Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Güllerin İçinden şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [C], [Gm], [Am] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [C], [Gm], [Am] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Güllerin İçinden kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Güllerin İçinden şarkısını ukulelede çalarken AA - YYA - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AA - YYA - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Güllerin İçinden Güllerin İçinden Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Güllerin İçinden şarkısı 1985 yılında yayınlanan Ele Güne Karşı Yapayalnız adlı albümde yer almaktadır. MFÖ tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Güllerin İçinden şarkısını [Dm], [C], [Gm], [Am] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Güllerin İçinden Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Güllerin İçinden ukulele, Güllerin İçinden ukulele akor, Güllerin İçinden ukulele kolay akor, ukulele Güllerin İçinden akor, Güllerin İçinden ukulele tab, Güllerin İçinden ukulele ritim, MFÖ ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Güllerin İçinden ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“MFÖ – Güllerin İçinden Ukulele Akorları” üzerine 2 yorum

Yorum yapın