Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Haluk Levent – Sevenler Ağlarmış Ukulele Akorları

Sevenler Ağlarmış ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1995 yılında piyasaya sürülen Bir Gece Vakti albümündeki bu popüler Haluk Levent şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bir yârim olsun isterdim, gözleri yeşil.
Bir yârim olsun isterdim, gül yüzü gülen.
Onu çok sevmek isterdim, delice sevmek,
Peşinden koşup koşup, sonunda almak.

Ben sevmek, sevmek isterdim.
Nerden bilirdim, sevenler ağlarmış.

Bir yârim oldu sonunda, gözleri yeşil.
Bir yârim oldu sonunda, gül yüzü gülen.
Onu çok sevdim sonunda, delice sevdim.
Fakat bu aşkın sonunu, ben hiç bilmezdim.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Haluk Levent Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Haluk Levent - Sevenler Ağlarmış Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Haluk Levent - Sevenler Ağlarmış
Albüm:Bir Gece Vakti
Çıkış Yılı:1995
Akorlar:[Bm], [D], [A]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Rock
"Sevenler Ağlarmış", Haluk Levent imzasını taşıyan ve 1995 yılında piyasaya sürülen Bir Gece Vakti albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock türü altında değerlendirilen Sevenler Ağlarmış adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Sevenler Ağlarmış ukulele akorları: [Bm], [D], [A]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Sevenler Ağlarmış kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Sevenler Ağlarmış ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Haluk Levent orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Haluk Levent şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Sevenler Ağlarmış Ukulele Akorları (Haluk Levent) | Ukulele Türkiye

Sevenler Ağlarmış Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Haluk Levent şarkısı olan Sevenler Ağlarmış ukulele akorları [Bm], [D], [A](orijinal Bm tonunda). Sevenler Ağlarmış kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Haluk Levent Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Sevenler Ağlarmış şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [D], [A] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [D], [A] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Sevenler Ağlarmış kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Sevenler Ağlarmış şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Sevenler Ağlarmış Sevenler Ağlarmış Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Sevenler Ağlarmış şarkısı 1995 yılında yayınlanan Bir Gece Vakti adlı albümde yer almaktadır. Haluk Levent tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Sevenler Ağlarmış şarkısını [Bm], [D], [A] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Sevenler Ağlarmış ukulele, Sevenler Ağlarmış ukulele akor, Sevenler Ağlarmış ukulele kolay akor, ukulele Sevenler Ağlarmış akor, Sevenler Ağlarmış ukulele tab, Sevenler Ağlarmış ukulele ritim, Haluk Levent ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Sevenler Ağlarmış ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın