Haluk Levent – Sevenler Ağlarmış Ukulele Akorları

Haluk Levent - Sevenler Ağlarmış ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 1995 yayınlanan Bir Gece Vakti albümünde yer alan bu Haluk Levent şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock
Albüm: Bir Gece Vakti
Çıkış Yılı: 1995
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.
Bu yazıda, Haluk Levent’in Sevenler Ağlarmış adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A

[Bm] [G] [A] [Bm]

[Bm]Bir yârim ol[D]sun isterdim, [A]gözleri ye[Bm]şil.
[Bm]Bir yârim ol[D]sun isterdim, [A]gül yüzü gü[Bm]len.
[Bm]Onu çok sev[D]mek isterdim, [A]delice sev[Bm]mek,
[Bm]Peşinden ko[D]şup koşup, [A]sonunda al[Bm]mak.

Ben sev[D]mek, sevmek isterdim.
Nerden bilir[A]dim, sevenler ağlar[Bm]mış.

[Bm]Bir yârim ol[D]du sonunda, [A]gözleri ye[Bm]şil.
[Bm]Bir yârim ol[D]du sonunda, [A]gül yüzü gü[Bm]len.
[Bm]Onu çok sev[D]dim sonunda, [A]delice sev[Bm]dim.
[Bm]Fakat bu aş[D]kın sonunu, [A]ben hiç bilmez[Bm]dim.Elinize sağlık. Sevenler Ağlarmış akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Sevenler Ağlarmış şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör