Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Yüksek Sadakat – Haydi Gel İçelim Ukulele Akorları

Haydi Gel İçelim ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2008 yılında piyasaya sürülen Katil & Maktül albümündeki bu popüler Yüksek Sadakat şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bugün çok yorulmuşsan,
Her yerde arayıp, yine de bulamamışsan,
O seni unutmuş, sen unutamamışsan,
Kalbinin kuşu uçmuş, sen tutamamışsan.

Haydi gel, haydi gel içelim.
Derdini al da gel, haydi gel içelim.
Bu evrende bir tozsun, tarih seni unutsun,
Haydi gel içelim…

Topla da gel, haydi gel içelim.
Hepsini al da gel, haydi gel içelim.
Mazi kalbinde yaraysa, unut artık ne varsa,
Haydi gel içelim, yerlere düşelim.
Haydi gel içelim, yerlere düşelim…

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Yüksek Sadakat Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Yüksek Sadakat - Haydi Gel İçelim Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Yüksek Sadakat - Haydi Gel İçelim
Albüm:Katil & Maktül
Çıkış Yılı:2008
Akorlar:[Dm], [A], [Gm], [Em], [Bm]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Array
"Haydi Gel İçelim", Yüksek Sadakat imzasını taşıyan ve 2008 yılında piyasaya sürülen Katil & Maktül albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Haydi Gel İçelim adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Haydi Gel İçelim ukulele akorları: [Dm], [A], [Gm], [Em], [Bm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Haydi Gel İçelim kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Haydi Gel İçelim ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Yüksek Sadakat orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Yüksek Sadakat şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Haydi Gel İçelim Ukulele Akorları (Yüksek Sadakat) | Ukulele Türkiye

Haydi Gel İçelim Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Yüksek Sadakat şarkısı olan Haydi Gel İçelim ukulele akorları [Dm], [A], [Gm], [Em], [Bm](orijinal Dm tonunda). Haydi Gel İçelim kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Yüksek Sadakat Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Haydi Gel İçelim şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [A], [Gm], [Em], [Bm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [A], [Gm], [Em], [Bm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Haydi Gel İçelim kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Haydi Gel İçelim şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Haydi Gel İçelim Haydi Gel İçelim Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Haydi Gel İçelim şarkısı 2008 yılında yayınlanan Katil & Maktül adlı albümde yer almaktadır. Yüksek Sadakat tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Haydi Gel İçelim şarkısını [Dm], [A], [Gm], [Em], [Bm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Haydi Gel İçelim Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Haydi Gel İçelim ukulele, Haydi Gel İçelim ukulele akor, Haydi Gel İçelim ukulele kolay akor, ukulele Haydi Gel İçelim akor, Haydi Gel İçelim ukulele tab, Haydi Gel İçelim ukulele ritim, Yüksek Sadakat ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Haydi Gel İçelim ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın