Ahmet Kaya – Beni Vur Ukulele Akorları

Beni Vur ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2016 yılında piyasaya sürülen Bize Kalan albümündeki bu popüler Ahmet Kaya şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bir ince pusudayım, yolumun üstü engerek.
Bir garip akşamdayım, sırtımı gözler tüfek.
Ben senin sokağına ulaşamam, dardayım.
O mazlum gözlerine bakamam, firardayım.

Oysa ben, bu gece yüreğim elimde
Sana bir sırrımı söyleyecektim.
Şu mermi içimi delmeseydi, eğer.
Seni alıp götürecektim.

Beni vur, beni onlara verme.
Külümü al, uzak yollara savur.
Dağılsın dağlara, dağılsın bu sevdamız.
Ama sen ağlama, dur.

Bir ince pusudayım bu gece, zehir zemberek.
Bir yolun sonundayım, sessizce tükenerek.
Ah, senin ellerine uzanamam, yerdeyim.
O masum hayallere varamam, ölmekteyim.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Ahmet Kaya Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Ahmet Kaya - Beni Vur Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Ahmet Kaya - Beni Vur
Albüm:Bize Kalan
Çıkış Yılı:2016
Akorlar:[Dm], [Gm], [A], [D], [A#]
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Folk
"Beni Vur", Ahmet Kaya imzasını taşıyan ve 2016 yılında piyasaya sürülen Bize Kalan albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Folk türü altında değerlendirilen Beni Vur adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Beni Vur ukulele akorları: [Dm], [Gm], [A], [D], [A#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Beni Vur kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Beni Vur ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Ahmet Kaya orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Ahmet Kaya şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Beni Vur Ukulele Akorları (Ahmet Kaya) | Ukulele Türkiye

Beni Vur Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Ahmet Kaya şarkısı olan Beni Vur ukulele akorları [Dm], [Gm], [A], [D], [A#](orijinal Dm tonunda). Beni Vur kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Ahmet Kaya Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Beni Vur şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [Gm], [A], [D], [A#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [Gm], [A], [D], [A#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Beni Vur kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Beni Vur şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Beni Vur Beni Vur Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Beni Vur şarkısı 2016 yılında yayınlanan Bize Kalan adlı albümde yer almaktadır. Ahmet Kaya tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Folk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Beni Vur şarkısını [Dm], [Gm], [A], [D], [A#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Beni Vur ukulele, Beni Vur ukulele akor, Beni Vur ukulele kolay akor, ukulele Beni Vur akor, Beni Vur ukulele tab, Beni Vur ukulele ritim, Ahmet Kaya ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Beni Vur ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın