Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Oğuzhan Koç – Ben Hâlâ Rüyada Ukulele Akorları

Ben Hâlâ Rüyada ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hâlâ Rüyada albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Ay, benimolduğun zaman,
Dedimher şeyim tamam.
Elimitutmuştun sonra,
İnceden usuldan.

Ay, beniöptüğün zaman,
Bütünbir dünya yalan.
Yüzümügüldüren sendin,
Geceyigünedendin.

Yıllar geçmiş üstümüzden,
Geç kaldıkişte sırf buyüzden.

Güzel günlermazide kalmış.
Ben hala rüyâda.
Aşkımızınüstü tozlanmış.
Örtsek birçarşafla.
Güzel günlermazide kalmış.
Aşkımızınüstütozlanmış.

Ay, banabaktığın zaman,
Bakıpdaldığın zaman.
Hayatdurdu ve kaldıköyle,
Yalan mısen desöyle.

Ay, benimaşktan gördüğüm,
Elindeeriyip söndüğüm.
Bu nasılbir kördüğüm.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç - Ben Hâlâ Rüyada Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç - Ben Hâlâ Rüyada
Albüm:Ben Hâlâ Rüyada
Çıkış Yılı:2013
Akorlar:[Dm], [A], [Gm], [Bb]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Ben Hâlâ Rüyada", Oğuzhan Koç imzasını taşıyan ve 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hâlâ Rüyada albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Ben Hâlâ Rüyada adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Ben Hâlâ Rüyada ukulele akorları: [Dm], [A], [Gm], [Bb]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Ben Hâlâ Rüyada kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Ben Hâlâ Rüyada ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Ben Hâlâ Rüyada Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç) | Ukulele Türkiye

Ben Hâlâ Rüyada Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç şarkısı olan Ben Hâlâ Rüyada ukulele akorları [Dm], [A], [Gm], [Bb](orijinal Dm tonunda). Ben Hâlâ Rüyada kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Ben Hâlâ Rüyada şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [A], [Gm], [Bb] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [A], [Gm], [Bb] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Ben Hâlâ Rüyada kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Ben Hâlâ Rüyada şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Ben Hâlâ Rüyada Ben Hâlâ Rüyada Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Ben Hâlâ Rüyada şarkısı 2013 yılında yayınlanan Ben Hâlâ Rüyada adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Ben Hâlâ Rüyada şarkısını [Dm], [A], [Gm], [Bb] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Ben Hâlâ Rüyada ukulele, Ben Hâlâ Rüyada ukulele akor, Ben Hâlâ Rüyada ukulele kolay akor, ukulele Ben Hâlâ Rüyada akor, Ben Hâlâ Rüyada ukulele tab, Ben Hâlâ Rüyada ukulele ritim, Oğuzhan Koç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Ben Hâlâ Rüyada ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın