Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Pinhani – Dön Bak Dünyaya Ukulele Akorları

Dön Bak Dünyaya ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2006 yılında piyasaya sürülen İnandığın Masallar albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yalnız kaldıysan,
Kalkıp pencerenden bir bak.
Güneş açmış mı, yağmur düşmüş mü?
Dön, bak dünyaya.

Herkes gitmişse,
Sakince arkana dön, bir bak.
Dostun kalmış mı, aşkın solmuş mu?
Dön, bak dünyaya; dön, bak dünyaya.

Bir sonbahar kadar yalnız,
Bir kış kadar savunmasız
Ya da ilkbaharsan,
Yolun başındaysan.

Asla vazgeçme,
Kalkıp da pencerenden bir bak.
Güneş açmış mı, yağmur düşmüş mü?
Dön, bak dünyaya.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Dön Bak Dünyaya Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Dön Bak Dünyaya
Albüm:İnandığın Masallar
Çıkış Yılı:2006
Akorlar:[Bm], [Em], [A], [D], [F#]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Rock, Alternatif
"Dön Bak Dünyaya", Pinhani imzasını taşıyan ve 2006 yılında piyasaya sürülen İnandığın Masallar albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Dön Bak Dünyaya adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Dön Bak Dünyaya ukulele akorları: [Bm], [Em], [A], [D], [F#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Dön Bak Dünyaya kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Dön Bak Dünyaya ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Dön Bak Dünyaya Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Dön Bak Dünyaya Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Dön Bak Dünyaya ukulele akorları [Bm], [Em], [A], [D], [F#](orijinal Bm tonunda). Dön Bak Dünyaya kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Dön Bak Dünyaya şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [Em], [A], [D], [F#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [Em], [A], [D], [F#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Dön Bak Dünyaya kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Dön Bak Dünyaya şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Dön Bak Dünyaya Dön Bak Dünyaya Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Dön Bak Dünyaya şarkısı 2006 yılında yayınlanan İnandığın Masallar adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Dön Bak Dünyaya şarkısını [Bm], [Em], [A], [D], [F#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Dön Bak Dünyaya Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Dön Bak Dünyaya ukulele, Dön Bak Dünyaya ukulele akor, Dön Bak Dünyaya ukulele kolay akor, ukulele Dön Bak Dünyaya akor, Dön Bak Dünyaya ukulele tab, Dön Bak Dünyaya ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Dön Bak Dünyaya ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın