Pinhani – Dön Bak Dünyaya Ukulele Akorları

Pinhani - Dön Bak Dünyaya ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2006 yayınlanan İnandığın Masallar albümünde yer alan bu Pinhani şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: İnandığın Masallar
Çıkış Yılı: 2006
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Pinhani grubunun Dön Bak Dünyaya adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – A – YAA – AYAY
Basit Ritim: A – A – A – A

Yalnız kaldıy[Bm]san,
Kalkıp pencerenden [Em]bir bak.
Güneş açmış [A]mı, yağmur düşmüş mü?
Dön, bak dün[D]ya[F#]ya.

Herkes gitmiş[Bm]se,
Sakince arkana [Em]dön, bir bak.
Dostun kalmış [A]mı, aşkın solmuş mu?
Dön, bak dünya[D]ya; dön, bak dünya[F#]ya.

[Bm] [Em] [A] [D] [F#]

Bir son[Bm]bahar kadar yalnız,
Bir [Em]kış kadar savunmasız
Ya da ilk[A]baharsan,
Yolun başın[D]daysan.[F#]

Asla vazgeç[Bm]me,
Kalkıp da penceren[Em]den bir bak.
Güneş açmış [A]mı, yağmur düşmüş mü?
Dön, bak [D]dünyaya.[F#]

[Bm] [Em] [A] [D] [F#]Elinize sağlık. Dön Bak Dünyaya akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Dön Bak Dünyaya şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör