Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Ali Atay – Eksik Bir Şey Ukulele Akorları

Eksik Bir Şey ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2013 yılında piyasaya sürülen Single albümündeki bu popüler Ali Atay şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Eksik bir şey mi var hayatımda?
Gözlerim neden sık sık dalıyor?
Eksik bir şey mi var hayatımda?
Gökyüzü bazen ciğerime doluyor.

Öyle bir şey ki bu, kolay anlatamam.
Atsan atılmaz, satsan satamam.
Eksik bir şey mi var, anlayamam.
Bak çayım sigaram, her şeyim tamam.

Kalksam duraktan, dolmuş gibi.
Arka koltukta, unutulmuş gibi.
Terliklerimle gelsem sana.
Sonunda aşkı, bulmuş gibi.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Ali Atay Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Ali Atay - Eksik Bir Şey Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Ali Atay - Eksik Bir Şey
Albüm:Single
Çıkış Yılı:2013
Akorlar:[Bm], [F#], [G], [D], [A]
Ritim:A - A - A - AY
Tür:Alternatif
"Eksik Bir Şey", Ali Atay imzasını taşıyan ve 2013 yılında piyasaya sürülen Single albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif türü altında değerlendirilen Eksik Bir Şey adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Eksik Bir Şey ukulele akorları: [Bm], [F#], [G], [D], [A]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Eksik Bir Şey kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Eksik Bir Şey ukulele ritimleri: A - A - A - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Ali Atay orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Ali Atay şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Eksik Bir Şey Ukulele Akorları (Ali Atay) | Ukulele Türkiye

Eksik Bir Şey Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Ali Atay şarkısı olan Eksik Bir Şey ukulele akorları [Bm], [F#], [G], [D], [A](orijinal Bm tonunda). Eksik Bir Şey kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Ali Atay Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Eksik Bir Şey şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [F#], [G], [D], [A] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [F#], [G], [D], [A] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Eksik Bir Şey kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Eksik Bir Şey şarkısını ukulelede çalarken A - A - A - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A - A - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Eksik Bir Şey Eksik Bir Şey Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Eksik Bir Şey şarkısı 2013 yılında yayınlanan Single adlı albümde yer almaktadır. Ali Atay tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Eksik Bir Şey şarkısını [Bm], [F#], [G], [D], [A] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Eksik Bir Şey Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Eksik Bir Şey ukulele, Eksik Bir Şey ukulele akor, Eksik Bir Şey ukulele kolay akor, ukulele Eksik Bir Şey akor, Eksik Bir Şey ukulele tab, Eksik Bir Şey ukulele ritim, Ali Atay ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Eksik Bir Şey ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın