Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Pinhani – Gözler Anlatır Ukulele Akorları

Gözler Anlatır ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2006 yılında piyasaya sürülen İnandığın Masallar albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Belki son defa , belki yıllardan sonra,
Sırlar içimde , korkarım anlatmaya.
Aşk alır beni , kandırır beni,
Küçük bi çocuk gibi.

Sen güzel kadın, hiç mi mutlu olmadın?
Hiç mi sevmedin, hep mi yarım kaldın?
Belki bilmeden, bekledin beni.
Beni sana kader getirdi.

İçimden geçen, senin içinden geçer mi?
Nasıl saklarım, seni ne çok sevdiğimi?
Benim içimden geçen, senin içinden de geçer mi?
Ama nasıl saklarım, seni ne çok sevdiğimi?

Sözler az kalır, çaresiz kalır.
Gözler anlatır, aşkı gözler anlatır.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Gözler Anlatır Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Gözler Anlatır
Albüm:İnandığın Masallar
Çıkış Yılı:2006
Akorlar:[A], [F#m], [D], [E/], [Dm]
Ritim:A - AY - YAY - YAY - AAY
Tür:Rock, Alternatif
"Gözler Anlatır", Pinhani imzasını taşıyan ve 2006 yılında piyasaya sürülen İnandığın Masallar albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Gözler Anlatır adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Gözler Anlatır ukulele akorları: [A], [F#m], [D], [E/], [Dm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Gözler Anlatır kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Gözler Anlatır ukulele ritimleri: A - AY - YAY - YAY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu A tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Gözler Anlatır Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Gözler Anlatır Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Gözler Anlatır ukulele akorları [A], [F#m], [D], [E/], [Dm](orijinal A tonunda). Gözler Anlatır kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Gözler Anlatır şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [A], [F#m], [D], [E/], [Dm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [A], [F#m], [D], [E/], [Dm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Gözler Anlatır kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Gözler Anlatır şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY - YAY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY - YAY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Gözler Anlatır Gözler Anlatır Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Gözler Anlatır şarkısı 2006 yılında yayınlanan İnandığın Masallar adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu A olan Gözler Anlatır şarkısını [A], [F#m], [D], [E/], [Dm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Gözler Anlatır Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Gözler Anlatır ukulele, Gözler Anlatır ukulele akor, Gözler Anlatır ukulele kolay akor, ukulele Gözler Anlatır akor, Gözler Anlatır ukulele tab, Gözler Anlatır ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Gözler Anlatır ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın