Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Ezginin Günlüğü – Eksik Bir Şey Ukulele Akorları

Eksik Bir Şey ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2005 yılında piyasaya sürülen Dargın Mıyız? albümündeki bu popüler Ezginin Günlüğü şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Eksik bir şey mi var hayatımda?
Gözlerim neden sık sık dalıyor?
Eksik bir şey mi var hayatımda?
Gökyüzü bazen ciğerime doluyor.

Öyle bir şey ki bu, kolay anlatamam.
Atsan atılmaz, satsan satamam.
Eksik bir şey mi var, anlayamam.
Bak çayım sigaram, her şeyim tamam.

Kalksam duraktan, dolmuş gibi.
Arka koltukta, unutulmuş gibi.
Terliklerimle gelsem sana.
Sonunda aşkı, bulmuş gibi.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Ezginin Günlüğü Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Ezginin Günlüğü - Eksik Bir Şey Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Ezginin Günlüğü - Eksik Bir Şey
Albüm:Dargın Mıyız?
Çıkış Yılı:2005
Akorlar:[Bm], [F#], [Em], [D], [A], [G]
Ritim:A - A - A - AY
Tür:Folk
"Eksik Bir Şey", Ezginin Günlüğü imzasını taşıyan ve 2005 yılında piyasaya sürülen Dargın Mıyız? albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Folk türü altında değerlendirilen Eksik Bir Şey adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Eksik Bir Şey ukulele akorları: [Bm], [F#], [Em], [D], [A], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Eksik Bir Şey kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Eksik Bir Şey ukulele ritimleri: A - A - A - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Ezginin Günlüğü orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Ezginin Günlüğü şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Eksik Bir Şey Ukulele Akorları (Ezginin Günlüğü) | Ukulele Türkiye

Eksik Bir Şey Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Ezginin Günlüğü şarkısı olan Eksik Bir Şey ukulele akorları [Bm], [F#], [Em], [D], [A], [G](orijinal Bm tonunda). Eksik Bir Şey kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Ezginin Günlüğü Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Eksik Bir Şey şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [F#], [Em], [D], [A], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [F#], [Em], [D], [A], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Eksik Bir Şey kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Eksik Bir Şey şarkısını ukulelede çalarken A - A - A - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A - A - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Eksik Bir Şey Eksik Bir Şey Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Eksik Bir Şey şarkısı 2005 yılında yayınlanan Dargın Mıyız? adlı albümde yer almaktadır. Ezginin Günlüğü tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Folk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Eksik Bir Şey şarkısını [Bm], [F#], [Em], [D], [A], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Eksik Bir Şey ukulele, Eksik Bir Şey ukulele akor, Eksik Bir Şey ukulele kolay akor, ukulele Eksik Bir Şey akor, Eksik Bir Şey ukulele tab, Eksik Bir Şey ukulele ritim, Ezginin Günlüğü ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Eksik Bir Şey ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın