Nilüfer – Caddelerde Rüzgâr Ukulele Akorları

Nilüfer - Caddelerde Rüzgâr ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 1997 yayınlanan Nilüfer'le albümünde yer alan bu Nilüfer şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop
Albüm: Nilüfer'le
Çıkış Yılı: 1997
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Nilüfer’in Caddelerde Rüzgâr adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A

[Bm]Caddelerde rüzgâr, [Bm]aklımda aşk var.
[F#]Gece yarısında, [F#]eski yağmurlar,
[Bm]Şarkı söylüyorlar; [Bm]sessiz usulca.
[F#]Özlediğim şimdi [F#]çok uzaklar[Bm]da.

[Bm]Deli dolu günler, [Bm]hayat güzeldi.
[F#]Kahkahalarıyla, [F#]günler geçerdi.
[Bm]Ellerim uzanmaz, [Bm]dokunamam ki…
[F#]Özlediğim şimdi [F#]çok uzaklar[Bm]da.

[Em]O da özlüyormuş, [Em]benim bir tanem.
[Bm]Çok üşüyormuş, [Bm]ben olmayınca.
[F#]Öyle yazıyor, [F#]son mektubun[Bm]da.Elinize sağlık. Caddelerde Rüzgâr akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Caddelerde Rüzgâr şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör