Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Nilüfer – Caddelerde Rüzgâr Ukulele Akorları

Caddelerde Rüzgâr ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1997 yılında piyasaya sürülen Nilüfer'le albümündeki bu popüler Nilüfer şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Caddelerde rüzgâr, aklımda aşk var.
Gece yarısında, eski yağmurlar,
Şarkı söylüyorlar; sessiz usulca.
Özlediğim şimdi çok uzaklarda.

Deli dolu günler, hayat güzeldi.
Kahkahalarıyla, günler geçerdi.
Ellerim uzanmaz, dokunamam ki…
Özlediğim şimdi çok uzaklarda.

O da özlüyormuş, benim bir tanem.
Çok üşüyormuş, ben olmayınca.
Öyle yazıyor, son mektubunda.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Nilüfer Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Nilüfer - Caddelerde Rüzgâr Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Nilüfer - Caddelerde Rüzgâr
Albüm:Nilüfer'le
Çıkış Yılı:1997
Akorlar:[Bm], [F#], [Em]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Caddelerde Rüzgâr", Nilüfer imzasını taşıyan ve 1997 yılında piyasaya sürülen Nilüfer'le albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Caddelerde Rüzgâr adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Caddelerde Rüzgâr ukulele akorları: [Bm], [F#], [Em]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Caddelerde Rüzgâr kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Caddelerde Rüzgâr ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Nilüfer orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Nilüfer şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Caddelerde Rüzgâr Ukulele Akorları (Nilüfer) | Ukulele Türkiye

Caddelerde Rüzgâr Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Nilüfer şarkısı olan Caddelerde Rüzgâr ukulele akorları [Bm], [F#], [Em](orijinal Bm tonunda). Caddelerde Rüzgâr kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Nilüfer Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Caddelerde Rüzgâr şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [F#], [Em] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [F#], [Em] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Caddelerde Rüzgâr kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Caddelerde Rüzgâr şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Caddelerde Rüzgâr Caddelerde Rüzgâr Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Caddelerde Rüzgâr şarkısı 1997 yılında yayınlanan Nilüfer'le adlı albümde yer almaktadır. Nilüfer tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Caddelerde Rüzgâr şarkısını [Bm], [F#], [Em] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Caddelerde Rüzgâr Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Caddelerde Rüzgâr ukulele, Caddelerde Rüzgâr ukulele akor, Caddelerde Rüzgâr ukulele kolay akor, ukulele Caddelerde Rüzgâr akor, Caddelerde Rüzgâr ukulele tab, Caddelerde Rüzgâr ukulele ritim, Nilüfer ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Caddelerde Rüzgâr ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın