Pinhani – Bir Anda Ukulele Akorları

Pinhani - Bir Anda ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2008 yayınlanan Zaman Beklemez albümünde yer alan bu Pinhani şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Alternatif, Indie
Albüm: Zaman Beklemez
Çıkış Yılı: 2008
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Pinhani’nin Bir Anda adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – A – YAY
Basit Ritim: A – A – A – A

[Am] [Em] [F]

[Am]İçimde [Em]bir şey var, [F]bu akşam.
[Am]Beyazlar ka[Em]rardı, [F]bir anda.
[Am]Sen orda, be[Em]nim çok dı[F]şımda.
[Am]Uzaklar çoğal[Em]dı, bir [F]anda.

[Am]Bir anda, bir [Em]anda, bir an[F]da.
[Am]Bir anda, bir [Em]anda, bir an[F]da.
[Am]Bir anda, bir [Em]anda, bir an[F]da.

[Am] [Em] [F]

[Am]Emekler aş ol[Em]maz, ka[F]lırsa.
[Am]Hayattan bıkar[Em]sın, bir an[F]da.
[Am]Sen orda, bu[Em]gün çok u[F]zakta.Elinize sağlık. Bir Anda akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Bir Anda şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
1 Yorum
Eskiler
Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör