Pinhani – Bir Anda Ukulele Akorları

Bir Anda ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2008 yılında piyasaya sürülen Zaman Beklemez albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

İçimde bir şey var, bu akşam.
Beyazlar karardı, bir anda.
Sen orda, benim çok dışımda.
Uzaklar çoğaldı, bir anda.

Bir anda, bir anda, bir anda.
Bir anda, bir anda, bir anda.
Bir anda, bir anda, bir anda.

Emekler aş olmaz, kalırsa.
Hayattan bıkarsın, bir anda.
Sen orda, bugün çok uzakta.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Bir Anda Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Bir Anda
Albüm:Zaman Beklemez
Çıkış Yılı:2008
Akorlar:[Am], [Em], [F]
Ritim:A - A - YAY
Tür:Alternatif, Indie
"Bir Anda", Pinhani imzasını taşıyan ve 2008 yılında piyasaya sürülen Zaman Beklemez albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Bir Anda adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
 • Bir Anda ukulele akorları: [Am], [Em], [F]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Bir Anda kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
 • Bir Anda ukulele ritimleri: A - A - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
 • Pinhani orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
 • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Bir Anda Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Bir Anda Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Bir Anda ukulele akorları [Am], [Em], [F](orijinal Am tonunda). Bir Anda kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

 1. Bir Anda şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [Em], [F] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
 2. [Am], [Em], [F] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Bir Anda kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
 3. Bir Anda şarkısını ukulelede çalarken A - A - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Bir Anda Bir Anda Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Bir Anda şarkısı 2008 yılında yayınlanan Zaman Beklemez adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Bir Anda şarkısını [Am], [Em], [F] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Bir Anda ukulele, Bir Anda ukulele akor, Bir Anda ukulele kolay akor, ukulele Bir Anda akor, Bir Anda ukulele tab, Bir Anda ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Bir Anda ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“Pinhani – Bir Anda Ukulele Akorları” üzerine bir yorum

 1. Merhaba hocam A A YAY ritimi 3/4lük bir ritim ve her akor da bu ritim tek bir kez çalınacak değil mi? Cevap için şimdiden teşekkürler.?
  keyifle sitenizi takip ediyorum emeğinize sağlık ???

  Yanıtla

Yorum yapın