Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Pinhani – Beni Sen İnandır Ukulele Akorları

Beni Sen İnandır ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2016 yılında piyasaya sürülen Kediköy albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Çizdim, kendi aklımca, hayatın resmini.
Bir şey bilmezdim aslında, karıştırdım tüm renkleri.
Hata yaptım tabii…

Herkes, başka bir şeyden, kaçırmış kendini.
Bazen yaşlı gözlerle, kabullenmiş gerçekleri.
Bazen memnun gibi…

Artık çok uzaklaştım, en çok da kendimden,
Evden, senden, göçmen kuşlar gibi.
Çok geç kaldığım hâlde, solmuş resimlerde.
Kaç yıl geçmiş, hâlâ güzel durur.
Küçükken çok inanmıştım, eğer çok istersen
Her şey mümkün, inanmak zor değil.
Hikâyem senle başlardı, senle devam etsin.
Beni, sen inandır.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Beni Sen İnandır Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Beni Sen İnandır
Albüm:Kediköy
Çıkış Yılı:2016
Akorlar:[Am], [Em], [F], [C], [G], [Dm]
Ritim:AY – XY – YXY
Tür:Alternatif, Indie
"Beni Sen İnandır", Pinhani imzasını taşıyan ve 2016 yılında piyasaya sürülen Kediköy albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Beni Sen İnandır adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Beni Sen İnandır ukulele akorları: [Am], [Em], [F], [C], [G], [Dm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Beni Sen İnandır kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Beni Sen İnandır ukulele ritimleri: AY – XY – YXY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Beni Sen İnandır Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Beni Sen İnandır Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Beni Sen İnandır ukulele akorları [Am], [Em], [F], [C], [G], [Dm](orijinal Am tonunda). Beni Sen İnandır kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Beni Sen İnandır şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [Em], [F], [C], [G], [Dm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [Em], [F], [C], [G], [Dm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Beni Sen İnandır kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Beni Sen İnandır şarkısını ukulelede çalarken AY – XY – YXY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AY – XY – YXY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Beni Sen İnandır Beni Sen İnandır Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Beni Sen İnandır şarkısı 2016 yılında yayınlanan Kediköy adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Beni Sen İnandır şarkısını [Am], [Em], [F], [C], [G], [Dm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Beni Sen İnandır Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Beni Sen İnandır ukulele, Beni Sen İnandır ukulele akor, Beni Sen İnandır ukulele kolay akor, ukulele Beni Sen İnandır akor, Beni Sen İnandır ukulele tab, Beni Sen İnandır ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Beni Sen İnandır ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın