Pinhani – Hele Bi Gel Ukulele Akorları

Hele Bi Gel ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2006 yılında piyasaya sürülen İnandığın Masallar albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

İçinden geleni söyle, kalırsa yazık olur.
Hayata küsüverirsin, hüzünler seni bulur.
Bi şeyler yapabilirsem, güzel gözlerin için.
Başından geçeni anlat, masaldır benim için.

Hele bi gel, uzaklar sana gelir.
Sen hele bi gel, tüm dertler bitiverir.
Hep seni bulur uzun, zor, sıkıcı günler.
Yazık olur, hadi gel, kurtar bizi.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Hele Bi Gel Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Hele Bi Gel
Albüm:İnandığın Masallar
Çıkış Yılı:2006
Akorlar:[F], [Dm], [E7], [Am]
Ritim:YY - AYA
Tür:Alternatif, Indie
"Hele Bi Gel", Pinhani imzasını taşıyan ve 2006 yılında piyasaya sürülen İnandığın Masallar albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Hele Bi Gel adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Hele Bi Gel ukulele akorları: [F], [Dm], [E7], [Am]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Hele Bi Gel kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Hele Bi Gel ukulele ritimleri: YY - AYA. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu F tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Hele Bi Gel Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Hele Bi Gel Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Hele Bi Gel ukulele akorları [F], [Dm], [E7], [Am](orijinal F tonunda). Hele Bi Gel kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Hele Bi Gel şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [F], [Dm], [E7], [Am] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [F], [Dm], [E7], [Am] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Hele Bi Gel kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Hele Bi Gel şarkısını ukulelede çalarken YY - AYA ritim kalıbını kullanabilirsiniz. YY - AYA ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Hele Bi Gel Hele Bi Gel Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Hele Bi Gel şarkısı 2006 yılında yayınlanan İnandığın Masallar adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu F olan Hele Bi Gel şarkısını [F], [Dm], [E7], [Am] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Hele Bi Gel Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Hele Bi Gel ukulele, Hele Bi Gel ukulele akor, Hele Bi Gel ukulele kolay akor, ukulele Hele Bi Gel akor, Hele Bi Gel ukulele tab, Hele Bi Gel ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Hele Bi Gel ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“Pinhani – Hele Bi Gel Ukulele Akorları” üzerine bir yorum

Yorum yapın