Pinhani – Hele Bi Gel Ukulele Akorları

Pinhani - Hele Bi Gel ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2006 yayınlanan İnandığın Masallar albümünde yer alan bu Pinhani şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Alternatif, Indie
Albüm: İnandığın Masallar
Çıkış Yılı: 2006
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Pinhani grubunun Hele Bi Gel adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: YY – AYA
Basit Ritim: A – A – A – A

[F] [Dm] [E] [Am]

[Am]İçinden geleni söyle, ka[Dm]lırsa yazık olur.
[F]Hayata küsüverirsin, hü[E]zünler seni bulur.
[Am]Bi şeyler yapabilirsem, gü[Dm]zel gözlerin için.
[F]Başından geçeni anlat, ma[E]saldır benim için.

Hele [F]bi [Dm]gel, u[E]zaklar sana [Am]gelir.
Sen hele [F]bi [Dm]gel, tüm [E]dertler biti[Am]verir.
Hep seni [F]bu[Dm]lur u[E]zun, zor, sıkıcı gün[Am]ler.
Yazık olur, [F]ha[Dm]di [E]gel, kurtar [Am]bizi.Elinize sağlık. Hele Bi Gel akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Hele Bi Gel şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör