Pinhani – Yıldızlar Ukulele Akorları

Yıldızlar ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2006 yılında piyasaya sürülen İnandığın Masallar albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Gökyüzünde ne çok yıldız var.
Biri parlak, biri ürkek,
Biri yalnız, diğeri sanki burda.

İçimizde ne çok hırsız var.
Biri aldı, beni götürdü,
Sonra sattı, hem de yok pahasına.

Ah, şu hırsızlar!
Her gece rüyamda,
Senin kılığında dolaşırlar.

Ah, karanlıklar!
Seni benden, seni dünden,
Seni gerçeklerden korurlar.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Yıldızlar Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Yıldızlar
Albüm:İnandığın Masallar
Çıkış Yılı:2006
Akorlar:[Bm], [F#m], [G], [Em], [D], [A]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Alternatif, Indie
"Yıldızlar", Pinhani imzasını taşıyan ve 2006 yılında piyasaya sürülen İnandığın Masallar albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Yıldızlar adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yıldızlar ukulele akorları: [Bm], [F#m], [G], [Em], [D], [A]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yıldızlar kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yıldızlar ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yıldızlar Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Yıldızlar Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Yıldızlar ukulele akorları [Bm], [F#m], [G], [Em], [D], [A](orijinal Bm tonunda). Yıldızlar kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yıldızlar şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [F#m], [G], [Em], [D], [A] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [F#m], [G], [Em], [D], [A] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yıldızlar kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yıldızlar şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yıldızlar Yıldızlar Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yıldızlar şarkısı 2006 yılında yayınlanan İnandığın Masallar adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Yıldızlar şarkısını [Bm], [F#m], [G], [Em], [D], [A] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Yıldızlar Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Yıldızlar ukulele, Yıldızlar ukulele akor, Yıldızlar ukulele kolay akor, ukulele Yıldızlar akor, Yıldızlar ukulele tab, Yıldızlar ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yıldızlar ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın