Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Çocuk Şarkıları – Pazara Gidelim Ukulele Akorları

Pazara Gidelim ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümündeki bu popüler Çocuk Şarkıları şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Pazara gidelim, bir çilek alalım.
Pazara gidip bir çilek alıp napalım?
Tatlı tatlı, tatlı tatlı yiyelim.
Tatlı tatlı, tatlı tatlı yiyelim.

Pazara gidelim, bir elma alalım.
Pazara gidip bir elma alıp napalım?
Katır kutur, katır kutur yiyelim.
Katır kutur, katır kutur yiyelim.

Pazara gidelim, bir karpuz alalım.
Pazara gidip bir karpuz alıp napalım?
Dilim dilim, dilim dilim yiyelim.
Dilim dilim, dilim dilim yiyelim.

Pazara gidelim, bir kiraz alalım.
Pazara gidip bir kiraz alıp napalım?
Tane tane, tane tane yiyelim.
Tane tane, tane tane yiyelim.

Pazara gidelim, portakal alalım.
Pazara gidip portakal alıp napalım?
Şapır şupur, şapır şupur yiyelim.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Çocuk Şarkıları Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Çocuk Şarkıları - Pazara Gidelim Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Çocuk Şarkıları - Pazara Gidelim
Albüm:Çocuk Şarkıları
Çıkış Yılı:1990
Akorlar:[C], [F], [G]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Array
"Pazara Gidelim", Çocuk Şarkıları imzasını taşıyan ve 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Pazara Gidelim adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Pazara Gidelim ukulele akorları: [C], [F], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Pazara Gidelim kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Pazara Gidelim ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Çocuk Şarkıları orijinal tonu C tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Çocuk Şarkıları şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Pazara Gidelim Ukulele Akorları (Çocuk Şarkıları) | Ukulele Türkiye

Pazara Gidelim Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Çocuk Şarkıları şarkısı olan Pazara Gidelim ukulele akorları [C], [F], [G](orijinal C tonunda). Pazara Gidelim kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Çocuk Şarkıları Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Pazara Gidelim şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C], [F], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C], [F], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Pazara Gidelim kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Pazara Gidelim şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Pazara Gidelim Pazara Gidelim Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Pazara Gidelim şarkısı 1990 yılında yayınlanan Çocuk Şarkıları adlı albümde yer almaktadır. Çocuk Şarkıları tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C olan Pazara Gidelim şarkısını [C], [F], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Pazara Gidelim ukulele, Pazara Gidelim ukulele akor, Pazara Gidelim ukulele kolay akor, ukulele Pazara Gidelim akor, Pazara Gidelim ukulele tab, Pazara Gidelim ukulele ritim, Çocuk Şarkıları ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Pazara Gidelim ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın