Çocuk Şarkıları – Mini Mini Bir Kuş Ukulele Akorları

Mini Mini Bir Kuş ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümündeki bu popüler Çocuk Şarkıları şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Mini mini bir kuş donmuştu,
Pencereme konmuştu.

Aldım onu içeriye,
Cik cik cik cik ötsün diye

Pır pır ederken canlandı,
Ellerim bak boş kaldı.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Çocuk Şarkıları Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Çocuk Şarkıları - Mini Mini Bir Kuş Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Çocuk Şarkıları - Mini Mini Bir Kuş
Albüm:Çocuk Şarkıları
Çıkış Yılı:1990
Akorlar:[C], [F], [G]
Ritim:A - AAY
Tür:Çocuk
"Mini Mini Bir Kuş", Çocuk Şarkıları imzasını taşıyan ve 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Çocuk türü altında değerlendirilen Mini Mini Bir Kuş adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Mini Mini Bir Kuş ukulele akorları: [C], [F], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Mini Mini Bir Kuş kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Mini Mini Bir Kuş ukulele ritimleri: A - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Çocuk Şarkıları orijinal tonu C tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Çocuk Şarkıları şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Mini Mini Bir Kuş Ukulele Akorları (Çocuk Şarkıları) | Ukulele Türkiye

Mini Mini Bir Kuş Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Çocuk Şarkıları şarkısı olan Mini Mini Bir Kuş ukulele akorları [C], [F], [G](orijinal C tonunda). Mini Mini Bir Kuş kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Çocuk Şarkıları Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Mini Mini Bir Kuş şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C], [F], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C], [F], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Mini Mini Bir Kuş kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Mini Mini Bir Kuş şarkısını ukulelede çalarken A - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Mini Mini Bir Kuş Mini Mini Bir Kuş Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Mini Mini Bir Kuş şarkısı 1990 yılında yayınlanan Çocuk Şarkıları adlı albümde yer almaktadır. Çocuk Şarkıları tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Çocuk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C olan Mini Mini Bir Kuş şarkısını [C], [F], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Mini Mini Bir Kuş Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Mini Mini Bir Kuş ukulele, Mini Mini Bir Kuş ukulele akor, Mini Mini Bir Kuş ukulele kolay akor, ukulele Mini Mini Bir Kuş akor, Mini Mini Bir Kuş ukulele tab, Mini Mini Bir Kuş ukulele ritim, Çocuk Şarkıları ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Mini Mini Bir Kuş ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın