Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Halil Sezai – İsyan Ukulele Akorları

İsyan ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2011 yılında piyasaya sürülen Seni Beklerken albümündeki bu popüler Halil Sezai şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Benim bu derdim,
Ne yağan yağmurda,
Ne yalancı sonbaharda,
Ne bomboş sokaklarda…

Kırılmış her yanım.
Kaybolur zaman, saçlarında.
Gözlerim sokaklarda.
Sebebi isyan, aşkım.

İçim yanar, içim kanar da…
İsyan!
Geriye, bir avuç yalan…
Beni bu derde sen attın da
Gittin ya, kafam hep duman.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Halil Sezai Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Halil Sezai - İsyan Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Halil Sezai - İsyan
Albüm:Seni Beklerken
Çıkış Yılı:2011
Akorlar:[Em], [F], [G], [Dm]
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Array
"İsyan", Halil Sezai imzasını taşıyan ve 2011 yılında piyasaya sürülen Seni Beklerken albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen İsyan adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • İsyan ukulele akorları: [Em], [F], [G], [Dm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak İsyan kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • İsyan ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Halil Sezai orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Halil Sezai şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
İsyan Ukulele Akorları (Halil Sezai) | Ukulele Türkiye

İsyan Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Halil Sezai şarkısı olan İsyan ukulele akorları [Em], [F], [G], [Dm](orijinal Em tonunda). İsyan kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Halil Sezai Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. İsyan şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [F], [G], [Dm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [F], [G], [Dm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak İsyan kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. İsyan şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

İsyan İsyan Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

İsyan şarkısı 2011 yılında yayınlanan Seni Beklerken adlı albümde yer almaktadır. Halil Sezai tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan İsyan şarkısını [Em], [F], [G], [Dm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:İsyan ukulele, İsyan ukulele akor, İsyan ukulele kolay akor, ukulele İsyan akor, İsyan ukulele tab, İsyan ukulele ritim, Halil Sezai ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:İsyan ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın