Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Çocuk Şarkıları – Bak Postacı Geliyor Ukulele Akorları

Bak Postacı Geliyor ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümündeki bu popüler Çocuk Şarkıları şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bak postacı geliyor selam veriyor.
Herkes ona bakıyor merak ediyor.
Çok teşekkür ederim postacı sana.
Pek sevinçli haberler getirdin bana.

Bugün yalnız bu kadar darılmayınız.
Yarın yine gelirim hoşçakalınız.
Haydi git güle güle uğurlar olsun.
Ellerin dert görmesin kısmetle dolsun.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Çocuk Şarkıları Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Çocuk Şarkıları - Bak Postacı Geliyor Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Çocuk Şarkıları - Bak Postacı Geliyor
Albüm:Çocuk Şarkıları
Çıkış Yılı:1990
Akorlar:[G], [F], [C]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Çocuk
"Bak Postacı Geliyor", Çocuk Şarkıları imzasını taşıyan ve 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Çocuk türü altında değerlendirilen Bak Postacı Geliyor adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Bak Postacı Geliyor ukulele akorları: [G], [F], [C]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Bak Postacı Geliyor kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Bak Postacı Geliyor ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Çocuk Şarkıları orijinal tonu G tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Çocuk Şarkıları şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Bak Postacı Geliyor Ukulele Akorları (Çocuk Şarkıları) | Ukulele Türkiye

Bak Postacı Geliyor Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Çocuk Şarkıları şarkısı olan Bak Postacı Geliyor ukulele akorları [G], [F], [C](orijinal G tonunda). Bak Postacı Geliyor kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Çocuk Şarkıları Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Bak Postacı Geliyor şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G], [F], [C] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G], [F], [C] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Bak Postacı Geliyor kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Bak Postacı Geliyor şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Bak Postacı Geliyor Bak Postacı Geliyor Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Bak Postacı Geliyor şarkısı 1990 yılında yayınlanan Çocuk Şarkıları adlı albümde yer almaktadır. Çocuk Şarkıları tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Çocuk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G olan Bak Postacı Geliyor şarkısını [G], [F], [C] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Bak Postacı Geliyor Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Bak Postacı Geliyor ukulele, Bak Postacı Geliyor ukulele akor, Bak Postacı Geliyor ukulele kolay akor, ukulele Bak Postacı Geliyor akor, Bak Postacı Geliyor ukulele tab, Bak Postacı Geliyor ukulele ritim, Çocuk Şarkıları ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Bak Postacı Geliyor ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın