Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Cengiz Kurtoğlu – Yorgun Yıllarım Ukulele Akorları

Yorgun Yıllarım ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2003 yılında piyasaya sürülen Yorgun Yıllarım albümündeki bu popüler Cengiz Kurtoğlu şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Hem beni öldürdün hem bendeki seni.
Böyle olsun istemezdim…
Ben mağlubum ama sen de kaybettin.
Ben hayatı sen de beni…

Lanet olsun bana seni bu kadar çok,
Niye bu kadar sevmişim?
Sana hiç değmezmiş tertemiz duygularım,
Geç de olsa öğrendim…

Kapanmaz yarayım, gece gündüz kanarım.
Göz göre göre yandı yıllarım…
Gönlümde açan gonca gül olmadan kırıldı.
Senin eserin bu yorgun yıllarım…

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Cengiz Kurtoğlu Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Cengiz Kurtoğlu - Yorgun Yıllarım Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Cengiz Kurtoğlu - Yorgun Yıllarım
Albüm:Yorgun Yıllarım
Çıkış Yılı:2003
Akorlar:[F#], [Bm], [G], [Em]
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Arabesk
"Yorgun Yıllarım", Cengiz Kurtoğlu imzasını taşıyan ve 2003 yılında piyasaya sürülen Yorgun Yıllarım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Arabesk türü altında değerlendirilen Yorgun Yıllarım adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yorgun Yıllarım ukulele akorları: [F#], [Bm], [G], [Em]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yorgun Yıllarım kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yorgun Yıllarım ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Cengiz Kurtoğlu orijinal tonu F# tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Cengiz Kurtoğlu şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yorgun Yıllarım Ukulele Akorları (Cengiz Kurtoğlu) | Ukulele Türkiye

Yorgun Yıllarım Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Cengiz Kurtoğlu şarkısı olan Yorgun Yıllarım ukulele akorları [F#], [Bm], [G], [Em](orijinal F# tonunda). Yorgun Yıllarım kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Cengiz Kurtoğlu Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yorgun Yıllarım şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [F#], [Bm], [G], [Em] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [F#], [Bm], [G], [Em] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yorgun Yıllarım kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yorgun Yıllarım şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yorgun Yıllarım Yorgun Yıllarım Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yorgun Yıllarım şarkısı 2003 yılında yayınlanan Yorgun Yıllarım adlı albümde yer almaktadır. Cengiz Kurtoğlu tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Arabesk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu F# olan Yorgun Yıllarım şarkısını [F#], [Bm], [G], [Em] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Yorgun Yıllarım Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Yorgun Yıllarım ukulele, Yorgun Yıllarım ukulele akor, Yorgun Yıllarım ukulele kolay akor, ukulele Yorgun Yıllarım akor, Yorgun Yıllarım ukulele tab, Yorgun Yıllarım ukulele ritim, Cengiz Kurtoğlu ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yorgun Yıllarım ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın