Nilipek – Senden Uzakta Ukulele Akorları

Senden Uzakta ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2015 yılında piyasaya sürülen Sabah albümündeki bu popüler Nilipek şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Senden uzakta
Tatsız çileklerden
Tatlı reçeller yaptım sana.

Senden uzakta
Mantıklı konuştum.
Tuhaf insanlarla, dırırırımrım

Senden uzakta, uzaklar karanlık
Yakınlar renksiz.
Senden uzakta, kafam gürültülüyken
Evim sessiz.

Senden uzakta
Tatsız çileklerden
Tatlı reçeller yaptım sana.

Senden uzakta
Saçma sapan konuştum.
Tuhaf insanlarla, dırırırımrım

Senden uzakta, uzaklar karanlık
Yakınlar renksiz.
Senden uzakta, kafam gürültülüyken
Evim sessiz.

Senden uzakta, uzaklar karanlık
Yakınlar renksiz.
Senden uzakta, kafam gürültülüyken
Kalbim sessiz.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Nilipek Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Nilipek - Senden Uzakta Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Nilipek - Senden Uzakta
Albüm:Sabah
Çıkış Yılı:2015
Akorlar:[G], [C], [D], [Am], [F], [Bb]
Ritim:A - AY - YAY - YAY - AAY
Tür:Alternatif, Indie
"Senden Uzakta", Nilipek imzasını taşıyan ve 2015 yılında piyasaya sürülen Sabah albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Senden Uzakta adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Senden Uzakta ukulele akorları: [G], [C], [D], [Am], [F], [Bb]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Senden Uzakta kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Senden Uzakta ukulele ritimleri: A - AY - YAY - YAY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Nilipek orijinal tonu G tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Nilipek şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Senden Uzakta Ukulele Akorları (Nilipek) | Ukulele Türkiye

Senden Uzakta Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Nilipek şarkısı olan Senden Uzakta ukulele akorları [G], [C], [D], [Am], [F], [Bb](orijinal G tonunda). Senden Uzakta kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Nilipek Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Senden Uzakta şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G], [C], [D], [Am], [F], [Bb] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G], [C], [D], [Am], [F], [Bb] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Senden Uzakta kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Senden Uzakta şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY - YAY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY - YAY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Senden Uzakta Senden Uzakta Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Senden Uzakta şarkısı 2015 yılında yayınlanan Sabah adlı albümde yer almaktadır. Nilipek tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G olan Senden Uzakta şarkısını [G], [C], [D], [Am], [F], [Bb] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Senden Uzakta Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Senden Uzakta ukulele, Senden Uzakta ukulele akor, Senden Uzakta ukulele kolay akor, ukulele Senden Uzakta akor, Senden Uzakta ukulele tab, Senden Uzakta ukulele ritim, Nilipek ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Senden Uzakta ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın