Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Bülent Ortaçgil – Benimle Oynar Mısın Ukulele Akorları

Benimle Oynar Mısın ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1974 yılında piyasaya sürülen Benimle Oynar mısın? albümündeki bu popüler Bülent Ortaçgil şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Su olsam ateş olsam.
Göklerdeki güneş olsam
Konuşmasam taş olsam.
Yine de oynar mısın benimle?

Sus olsam kusur olsam.
Ağızdaki küfür olsam.
Doğuştan esir olsam.
Yine de oynar mısın benimle?

Sayılmasam kaç olsam.
Topraktaki güç olsam
Aptal gibi suç olsam.
Yine de oynar mısın benimle?

Benimle oynar mısın?
Benimle oynar mısın?

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Bülent Ortaçgil Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Bülent Ortaçgil - Benimle Oynar Mısın Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Bülent Ortaçgil - Benimle Oynar Mısın
Albüm:Benimle Oynar mısın?
Çıkış Yılı:1974
Akorlar:[G], [D], [Em], [Am], [B7], [G7]
Ritim:A - AAY
Tür:Folk
"Benimle Oynar Mısın", Bülent Ortaçgil imzasını taşıyan ve 1974 yılında piyasaya sürülen Benimle Oynar mısın? albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Folk türü altında değerlendirilen Benimle Oynar Mısın adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Benimle Oynar Mısın ukulele akorları: [G], [D], [Em], [Am], [B7], [G7]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Benimle Oynar Mısın kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Benimle Oynar Mısın ukulele ritimleri: A - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Bülent Ortaçgil orijinal tonu G tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Bülent Ortaçgil şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Benimle Oynar Mısın Ukulele Akorları (Bülent Ortaçgil) | Ukulele Türkiye

Benimle Oynar Mısın Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Bülent Ortaçgil şarkısı olan Benimle Oynar Mısın ukulele akorları [G], [D], [Em], [Am], [B7], [G7](orijinal G tonunda). Benimle Oynar Mısın kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Bülent Ortaçgil Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Benimle Oynar Mısın şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G], [D], [Em], [Am], [B7], [G7] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G], [D], [Em], [Am], [B7], [G7] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Benimle Oynar Mısın kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Benimle Oynar Mısın şarkısını ukulelede çalarken A - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Benimle Oynar Mısın Benimle Oynar Mısın Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Benimle Oynar Mısın şarkısı 1974 yılında yayınlanan Benimle Oynar mısın? adlı albümde yer almaktadır. Bülent Ortaçgil tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Folk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G olan Benimle Oynar Mısın şarkısını [G], [D], [Em], [Am], [B7], [G7] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Benimle Oynar Mısın Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Benimle Oynar Mısın ukulele, Benimle Oynar Mısın ukulele akor, Benimle Oynar Mısın ukulele kolay akor, ukulele Benimle Oynar Mısın akor, Benimle Oynar Mısın ukulele tab, Benimle Oynar Mısın ukulele ritim, Bülent Ortaçgil ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Benimle Oynar Mısın ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın