Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Yıldız Tilbe – Vursalar Ölemem Ukulele Akorları

Vursalar Ölemem ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1998 yılında piyasaya sürülen Salla Gitsin Dertlerini albümündeki bu popüler Yıldız Tilbe şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kar hazır inmeye, saçlarıma.
Beklemedim ki beklemedim.
Geçsin ömrümün yaz baharı,
İstemedim ki istemedim.

Gençliğimin gül bahçesinde,
Aldı telaş beni ellerine.
Sen bırakma beni, kalbimin gerçeği.
Düştüm aşkının ayağına.

Durma, durmaz geceler,
Durma, durmaz çileler.
Durma, dursun yüreğim,
Sana binlerce kez öleceğim.

Bozulur yasaklar, kurallar.
Sevişmek bağışlanmaz,
Affetme beni.
İçimde korku, heyecan.
Aşkınla başım dönerken,
Vursalar ölemem.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Yıldız Tilbe Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Yıldız Tilbe - Vursalar Ölemem Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Yıldız Tilbe - Vursalar Ölemem
Albüm:Salla Gitsin Dertlerini
Çıkış Yılı:1998
Akorlar:[Em], [G], [C], [Dm], [F]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Vursalar Ölemem", Yıldız Tilbe imzasını taşıyan ve 1998 yılında piyasaya sürülen Salla Gitsin Dertlerini albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Vursalar Ölemem adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Vursalar Ölemem ukulele akorları: [Em], [G], [C], [Dm], [F]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Vursalar Ölemem kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Vursalar Ölemem ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Yıldız Tilbe orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Yıldız Tilbe şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Vursalar Ölemem Ukulele Akorları (Yıldız Tilbe) | Ukulele Türkiye

Vursalar Ölemem Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Yıldız Tilbe şarkısı olan Vursalar Ölemem ukulele akorları [Em], [G], [C], [Dm], [F](orijinal Em tonunda). Vursalar Ölemem kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Yıldız Tilbe Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Vursalar Ölemem şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [G], [C], [Dm], [F] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [G], [C], [Dm], [F] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Vursalar Ölemem kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Vursalar Ölemem şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Vursalar Ölemem Vursalar Ölemem Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Vursalar Ölemem şarkısı 1998 yılında yayınlanan Salla Gitsin Dertlerini adlı albümde yer almaktadır. Yıldız Tilbe tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Vursalar Ölemem şarkısını [Em], [G], [C], [Dm], [F] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Vursalar Ölemem ukulele, Vursalar Ölemem ukulele akor, Vursalar Ölemem ukulele kolay akor, ukulele Vursalar Ölemem akor, Vursalar Ölemem ukulele tab, Vursalar Ölemem ukulele ritim, Yıldız Tilbe ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Vursalar Ölemem ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“Yıldız Tilbe – Vursalar Ölemem Ukulele Akorları” üzerine bir yorum

Yorum yapın