Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

MFÖ – Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın Ukulele Akorları

Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1986 yılında piyasaya sürülen Vak the Rock albümündeki bu popüler MFÖ şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Günler, günlerin ardından,
Seni unutmak mecburiyetindeyim.
Seni sevmeler cumhuriyetinde
Gözyaşlarım, gözyaşlarıım
Kafiye olsun diye, değil.

Özleye özleye
Kavuştuk birbirimize.
Birbirimize vitaminler,
Moraller verdik.

İçimizdeki şeytanlara
Zülfikarlarla saldırdık.
Gözyaşlarımızı bitti mi sandın?

Günler, günlerin ardından,
Seni unutmak mecburiyetindeyim.
Seni sevmeler cumhuriyetinde
Senin dulluğun benim kulluğuuum
Kafiye olsun diye, değil.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer MFÖ Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

MFÖ - Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:MFÖ - Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın
Albüm:Vak the Rock
Çıkış Yılı:1986
Akorlar:[Am], [G], [Dm], [F]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Alternatif, Folk
"Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın", MFÖ imzasını taşıyan ve 1986 yılında piyasaya sürülen Vak the Rock albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Folk türü altında değerlendirilen Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın ukulele akorları: [Am], [G], [Dm], [F]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • MFÖ orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen MFÖ şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın Ukulele Akorları (MFÖ) | Ukulele Türkiye

Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir MFÖ şarkısı olan Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın ukulele akorları [Am], [G], [Dm], [F](orijinal Am tonunda). Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

MFÖ Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [G], [Dm], [F] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [G], [Dm], [F] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın şarkısı 1986 yılında yayınlanan Vak the Rock adlı albümde yer almaktadır. MFÖ tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Folk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın şarkısını [Am], [G], [Dm], [F] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın ukulele, Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın ukulele akor, Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın ukulele kolay akor, ukulele Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın akor, Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın ukulele tab, Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın ukulele ritim, MFÖ ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın