Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Çocuk Şarkıları – Ellerim Tombik Tombik Ukulele Akorları

Ellerim Tombik Tombik ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümündeki bu popüler Çocuk Şarkıları şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Ellerim tombik tombik, kirlenince ne komik.
Kirli eller sevilmez, güzelliği görülmez.
Saçlarımız bakım ister, hele dişler hele dişler.
Uzamasın tırnaklar, temizlensin kulaklar.

Bize pis derler pis derler; bize pis derler pis derler.
Çok koşup da terleme, soğuk sulardan içme.

Çok koşup da terleme, soğuk sulardan içme.
Sonra hasta olursun, koşup doktoru bulursun.
Doktor gelir yanına, iğne yapar popona.
Ay ay diye bağırma, koşup anneni çağırma.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Çocuk Şarkıları Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Çocuk Şarkıları - Ellerim Tombik Tombik Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Çocuk Şarkıları - Ellerim Tombik Tombik
Albüm:Çocuk Şarkıları
Çıkış Yılı:1990
Akorlar:[Am], [G]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Çocuk
"Ellerim Tombik Tombik", Çocuk Şarkıları imzasını taşıyan ve 1990 yılında piyasaya sürülen Çocuk Şarkıları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Çocuk türü altında değerlendirilen Ellerim Tombik Tombik adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Ellerim Tombik Tombik ukulele akorları: [Am], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Ellerim Tombik Tombik kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Ellerim Tombik Tombik ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Çocuk Şarkıları orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Çocuk Şarkıları şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Ellerim Tombik Tombik Ukulele Akorları (Çocuk Şarkıları) | Ukulele Türkiye

Ellerim Tombik Tombik Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Çocuk Şarkıları şarkısı olan Ellerim Tombik Tombik ukulele akorları [Am], [G](orijinal Am tonunda). Ellerim Tombik Tombik kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Çocuk Şarkıları Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Ellerim Tombik Tombik şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Ellerim Tombik Tombik kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Ellerim Tombik Tombik şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Ellerim Tombik Tombik Ellerim Tombik Tombik Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Ellerim Tombik Tombik şarkısı 1990 yılında yayınlanan Çocuk Şarkıları adlı albümde yer almaktadır. Çocuk Şarkıları tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Çocuk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Ellerim Tombik Tombik şarkısını [Am], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Ellerim Tombik Tombik Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Ellerim Tombik Tombik ukulele, Ellerim Tombik Tombik ukulele akor, Ellerim Tombik Tombik ukulele kolay akor, ukulele Ellerim Tombik Tombik akor, Ellerim Tombik Tombik ukulele tab, Ellerim Tombik Tombik ukulele ritim, Çocuk Şarkıları ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Ellerim Tombik Tombik ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın