Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Onur Can Özcan – Yaramızda Kalsın Ukulele Akorları

Yaramızda Kalsın ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2018 yılında piyasaya sürülen Yaramızda Kalsın albümündeki bu popüler Onur Can Özcan şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

İki yalnız, bir doğru edebilirdik.
Şimdi, farklı şiirlerde yaşar gibiyiz.
Ben Mecnun, sen Şirin; tesadüf değil.
Biz, bize kurulmuş tuzak gibiyiz.

Söz ettim mavilere, içimdeki yaralardan.
Gökteki yağdı yine, yerdekinde yakamoz var.
Bu bir soygundur, der gibi bakan
Gözlerinden artık gider gibiyim.
Gözlerinden artık gider gibiyim.

Bahsetme kimselere, yaramızda kalsın.
Sığmadık şehirlere, şiirlere taştık.
Unutmadım, yine bir büyüklük bende kaldı.
Ah, kadehler kırıldılar sana bu gece.

Bahsetme kimselere, yaramızda kalsın.
Sığmadık şehirlere, şiirlere taştık.
Unutmadım, yine bir büyüklük bende kaldı.
Ah, kadehler kırıldılar sana bu gece.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Onur Can Özcan Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Onur Can Özcan - Yaramızda Kalsın Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Onur Can Özcan - Yaramızda Kalsın
Albüm:Yaramızda Kalsın
Çıkış Yılı:2018
Akorlar:[Am], [Dm], [G], [F], [E7], [Em]
Ritim:A - A - AYA - A - AY - A - AY
Tür:Pop, Alternatif, Indie
"Yaramızda Kalsın", Onur Can Özcan imzasını taşıyan ve 2018 yılında piyasaya sürülen Yaramızda Kalsın albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Yaramızda Kalsın adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yaramızda Kalsın ukulele akorları: [Am], [Dm], [G], [F], [E7], [Em]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yaramızda Kalsın kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yaramızda Kalsın ukulele ritimleri: A - A - AYA - A - AY - A - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Onur Can Özcan orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Onur Can Özcan şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yaramızda Kalsın Ukulele Akorları (Onur Can Özcan) | Ukulele Türkiye

Yaramızda Kalsın Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Onur Can Özcan şarkısı olan Yaramızda Kalsın ukulele akorları [Am], [Dm], [G], [F], [E7], [Em](orijinal Am tonunda). Yaramızda Kalsın kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Onur Can Özcan Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yaramızda Kalsın şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [Dm], [G], [F], [E7], [Em] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [Dm], [G], [F], [E7], [Em] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yaramızda Kalsın kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yaramızda Kalsın şarkısını ukulelede çalarken A - A - AYA - A - AY - A - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A - AYA - A - AY - A - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yaramızda Kalsın Yaramızda Kalsın Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yaramızda Kalsın şarkısı 2018 yılında yayınlanan Yaramızda Kalsın adlı albümde yer almaktadır. Onur Can Özcan tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Yaramızda Kalsın şarkısını [Am], [Dm], [G], [F], [E7], [Em] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Yaramızda Kalsın Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Yaramızda Kalsın ukulele, Yaramızda Kalsın ukulele akor, Yaramızda Kalsın ukulele kolay akor, ukulele Yaramızda Kalsın akor, Yaramızda Kalsın ukulele tab, Yaramızda Kalsın ukulele ritim, Onur Can Özcan ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yaramızda Kalsın ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın