Duman – Belki Alışman Lazım Ukulele Akorları

Belki Alışman Lazım ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2002 yılında piyasaya sürülen Belki Alışman Lazım albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Orada bir adam var,
Adamın içi dapdar.
Beyni başı patlar,
Kendinden geçer.

Onu, bunu bilmez,
Bildiğini görmez.
Görmeden inanmaz,
Kendinden geçer.
Yeter, yeter!

Yalnız mı kaldın?
Bir tek sen mi varsın?
Yalnız mı kaldın?
Belki alışman lazım, x3

Bu yalnızlığa.
Belki katlanman lazım. (bu yalnızlığa)

Orada bir adam var,
Adamın içi dapdar.
Beyni başı patlar,
kendinden geçer.

Onu, bunu bilmez,
Bildiğini görmez.
Görmeden inanmaz,
Kendinden geçer.
Yeter, yeter!

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Belki Alışman Lazım Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Belki Alışman Lazım
Albüm:Belki Alışman Lazım
Çıkış Yılı:2002
Akorlar:[Am], [C], [Em], [G]
Ritim:AA - AYA - AYAA - AA
Tür:Rock, Alternatif
"Belki Alışman Lazım", Duman imzasını taşıyan ve 2002 yılında piyasaya sürülen Belki Alışman Lazım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Belki Alışman Lazım adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Belki Alışman Lazım ukulele akorları: [Am], [C], [Em], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Belki Alışman Lazım kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Belki Alışman Lazım ukulele ritimleri: AA - AYA - AYAA - AA. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Belki Alışman Lazım Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Belki Alışman Lazım Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Belki Alışman Lazım ukulele akorları [Am], [C], [Em], [G](orijinal Am tonunda). Belki Alışman Lazım kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Belki Alışman Lazım şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [C], [Em], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [C], [Em], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Belki Alışman Lazım kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Belki Alışman Lazım şarkısını ukulelede çalarken AA - AYA - AYAA - AA ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AA - AYA - AYAA - AA ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Belki Alışman Lazım Belki Alışman Lazım Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Belki Alışman Lazım şarkısı 2002 yılında yayınlanan Belki Alışman Lazım adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Belki Alışman Lazım şarkısını [Am], [C], [Em], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Belki Alışman Lazım Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Belki Alışman Lazım ukulele, Belki Alışman Lazım ukulele akor, Belki Alışman Lazım ukulele kolay akor, ukulele Belki Alışman Lazım akor, Belki Alışman Lazım ukulele tab, Belki Alışman Lazım ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Belki Alışman Lazım ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın