Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Haluk Levent – Ankara Ukulele Akorları

Ankara ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1993 yılında piyasaya sürülen Bu Ateş Sönmez albümündeki bu popüler Haluk Levent şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sen ellerimde, sen gözlerimde,
Issız geçen her gecemde,
Her şeyinle yanımdasın.
En zor bu, gerçekten.

Sevdiğimi söylemeden,
Ayrıldım, yine senden.
Ayrıldım, yine senden.

Yoksun sen aslında.
Yalnızım bu kumsalda.

Neler neler yapıyorsun,
Bensizken Ankara’da?
Bensizken Ankara'da.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Haluk Levent Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Haluk Levent - Ankara Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Haluk Levent - Ankara
Albüm:Bu Ateş Sönmez
Çıkış Yılı:1993
Akorlar:[Am], [G], [Dm], [Em]
Ritim:A - AYAY
Tür:Rock, Alternatif
"Ankara", Haluk Levent imzasını taşıyan ve 1993 yılında piyasaya sürülen Bu Ateş Sönmez albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Ankara adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Ankara ukulele akorları: [Am], [G], [Dm], [Em]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Ankara kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Ankara ukulele ritimleri: A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Haluk Levent orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Haluk Levent şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Ankara Ukulele Akorları (Haluk Levent) | Ukulele Türkiye

Ankara Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Haluk Levent şarkısı olan Ankara ukulele akorları [Am], [G], [Dm], [Em](orijinal Am tonunda). Ankara kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Haluk Levent Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Ankara şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [G], [Dm], [Em] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [G], [Dm], [Em] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Ankara kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Ankara şarkısını ukulelede çalarken A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Ankara Ankara Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Ankara şarkısı 1993 yılında yayınlanan Bu Ateş Sönmez adlı albümde yer almaktadır. Haluk Levent tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Ankara şarkısını [Am], [G], [Dm], [Em] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Ankara ukulele, Ankara ukulele akor, Ankara ukulele kolay akor, ukulele Ankara akor, Ankara ukulele tab, Ankara ukulele ritim, Haluk Levent ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Ankara ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın