MFÖ – Tam Ortasındayım Ukulele Akorları

Tam Ortasındayım ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1997 yılında piyasaya sürülen No Problem albümündeki bu popüler MFÖ şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Tam ortasındayım yağmurun, karın, soğuğun, ortasındayım.
Nasıl da paylaşıyor insan, isterse…
Nasıl da birmiş meğer hasretler…
Nasıl da mecburmuşuz sabretmeye, sevmeye, öğrenmeye…

Tam ortasındayım yolun, mmm, koşunun ortasındayım.
Tam varıyorum ki hedefe, bir yenisi başlıyor.
Bu oyun hep aynı, değişmiyor.
Hala devam, hala figan, hem de bile bile…

Nasıl da paylaşıyor insan, isterse…
Nasıl da birmiş meğer hasretler…
Nasıl da mecburmuşuz sabretmeye, sevmeye,
Öğrenmeye, öğrenmeye, öğrenmeye.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer MFÖ Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

MFÖ - Tam Ortasındayım Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:MFÖ - Tam Ortasındayım
Albüm:No Problem
Çıkış Yılı:1997
Akorlar:[Am], [Dm], [G], [C], [F]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Alternatif, Folk
"Tam Ortasındayım", MFÖ imzasını taşıyan ve 1997 yılında piyasaya sürülen No Problem albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Folk türü altında değerlendirilen Tam Ortasındayım adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Tam Ortasındayım ukulele akorları: [Am], [Dm], [G], [C], [F]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Tam Ortasındayım kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Tam Ortasındayım ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • MFÖ orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen MFÖ şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Tam Ortasındayım Ukulele Akorları (MFÖ) | Ukulele Türkiye

Tam Ortasındayım Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir MFÖ şarkısı olan Tam Ortasındayım ukulele akorları [Am], [Dm], [G], [C], [F](orijinal Am tonunda). Tam Ortasındayım kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

MFÖ Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Tam Ortasındayım şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [Dm], [G], [C], [F] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [Dm], [G], [C], [F] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Tam Ortasındayım kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Tam Ortasındayım şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Tam Ortasındayım Tam Ortasındayım Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Tam Ortasındayım şarkısı 1997 yılında yayınlanan No Problem adlı albümde yer almaktadır. MFÖ tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Folk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Tam Ortasındayım şarkısını [Am], [Dm], [G], [C], [F] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Tam Ortasındayım ukulele, Tam Ortasındayım ukulele akor, Tam Ortasındayım ukulele kolay akor, ukulele Tam Ortasındayım akor, Tam Ortasındayım ukulele tab, Tam Ortasındayım ukulele ritim, MFÖ ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Tam Ortasındayım ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın