Haluk Levent – Anlasana Ukulele Akorları

Haluk Levent - Anlasana ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 1997 yayınlanan Mektup albümünde yer alan bu Haluk Levent şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock
Albüm: Mektup
Çıkış Yılı: 1997
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Haluk Levent’in Anlasana adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AAY
Basit Ritim: A – A

Video anlatımı beğendiyseniz, videoyu beğenerek ya da kanala abone olarak desteğinizi gösterebilirsiniz.

[Am]Kendimi esir al[C]dım,
[G]Çalmadı yine [F]telefonlar.
[Am]Alışırım sanmış[C]tım,
[G]Yüreğimde [F]sancım var.

[Dm]Gel etme nazlı gü[Am]neş,
[Dm]Sensin gönlüme [Am]eş.
[G]Beni biraz [Em]anlasa[Am]na.[Am]

[Dm]Ölürüm aşkına [Am]yâr,
[Dm]Ölürüm diyar di[Am]yar.
[G]Beni biraz [Em]anlasa[Am]na.

[C]Of [Dm]sarıl ba[Am]na,[Am]
[G]Beni biraz [Em]anlasa[Am]na.[Am]Elinize sağlık. Anlasana akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Anlasana şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör