Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Haluk Levent – Anlasana Ukulele Akorları

Anlasana ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1997 yılında piyasaya sürülen Mektup albümündeki bu popüler Haluk Levent şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kendimi esir aldım,
Çalmadı yine telefonlar.
Alışırım sanmıştım,
Yüreğimde sancım var.

Gel etme nazlı güneş,
Sensin gönlüme eş.
Beni biraz anlasana.

Ölürüm aşkına yâr,
Ölürüm diyar diyar.
Beni biraz anlasana.

Of sarıl bana,
Beni biraz anlasana.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Haluk Levent Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Haluk Levent - Anlasana Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Haluk Levent - Anlasana
Albüm:Mektup
Çıkış Yılı:1997
Akorlar:[Am], [C], [G], [F], [Dm], [Em]
Ritim:A - AAY
Tür:Array
"Anlasana", Haluk Levent imzasını taşıyan ve 1997 yılında piyasaya sürülen Mektup albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Anlasana adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Anlasana ukulele akorları: [Am], [C], [G], [F], [Dm], [Em]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Anlasana kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Anlasana ukulele ritimleri: A - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Haluk Levent orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Haluk Levent şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Anlasana Ukulele Akorları (Haluk Levent) | Ukulele Türkiye

Anlasana Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Haluk Levent şarkısı olan Anlasana ukulele akorları [Am], [C], [G], [F], [Dm], [Em](orijinal Am tonunda). Anlasana kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Haluk Levent Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Anlasana şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [C], [G], [F], [Dm], [Em] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [C], [G], [F], [Dm], [Em] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Anlasana kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Anlasana şarkısını ukulelede çalarken A - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Anlasana Anlasana Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Anlasana şarkısı 1997 yılında yayınlanan Mektup adlı albümde yer almaktadır. Haluk Levent tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Anlasana şarkısını [Am], [C], [G], [F], [Dm], [Em] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Anlasana ukulele, Anlasana ukulele akor, Anlasana ukulele kolay akor, ukulele Anlasana akor, Anlasana ukulele tab, Anlasana ukulele ritim, Haluk Levent ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Anlasana ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın