Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Manuş Baba – Ben Sana Vurgunum Ukulele Akorları

Ben Sana Vurgunum ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2017 yılında piyasaya sürülen Dönersen Islık Çal albümündeki bu popüler Manuş Baba şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yine düştün aklıma,
İçimdeki çocuk büyürken.
Yani, nasıl anlatılıyor bilemem ama.
Duyamam ama, göremem ama.
Yani yalnızlık koyuyormuş adama.
Yalnızlık koyuyormuş kadına.

Kafam güzel, kafam güzel,
Kafam güzel, kafam güzel.

Ben sana vurgunum.
Ben sana vurgunum.
Ben sana vurgunum,
Ven sana vurgunum.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Manuş Baba Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Manuş Baba - Ben Sana Vurgunum Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Manuş Baba - Ben Sana Vurgunum
Albüm:Dönersen Islık Çal
Çıkış Yılı:2017
Akorlar:[G], [Bm], [Em]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Array
"Ben Sana Vurgunum", Manuş Baba imzasını taşıyan ve 2017 yılında piyasaya sürülen Dönersen Islık Çal albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Ben Sana Vurgunum adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Ben Sana Vurgunum ukulele akorları: [G], [Bm], [Em]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Ben Sana Vurgunum kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Ben Sana Vurgunum ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Manuş Baba orijinal tonu G tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Manuş Baba şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Ben Sana Vurgunum Ukulele Akorları (Manuş Baba) | Ukulele Türkiye

Ben Sana Vurgunum Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Manuş Baba şarkısı olan Ben Sana Vurgunum ukulele akorları [G], [Bm], [Em](orijinal G tonunda). Ben Sana Vurgunum kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Manuş Baba Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Ben Sana Vurgunum şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G], [Bm], [Em] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G], [Bm], [Em] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Ben Sana Vurgunum kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Ben Sana Vurgunum şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Ben Sana Vurgunum Ben Sana Vurgunum Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Ben Sana Vurgunum şarkısı 2017 yılında yayınlanan Dönersen Islık Çal adlı albümde yer almaktadır. Manuş Baba tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G olan Ben Sana Vurgunum şarkısını [G], [Bm], [Em] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Ben Sana Vurgunum Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Ben Sana Vurgunum ukulele, Ben Sana Vurgunum ukulele akor, Ben Sana Vurgunum ukulele kolay akor, ukulele Ben Sana Vurgunum akor, Ben Sana Vurgunum ukulele tab, Ben Sana Vurgunum ukulele ritim, Manuş Baba ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Ben Sana Vurgunum ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın