Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Melankoli Ukulele Akorları

Melankoli ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2013 yılında piyasaya sürülen Darmaduman albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Özledim seni, harbiden.
Aklıma da düşüverir aniden.
İçince, açılınca…

Bekledin, sana gelmedim.
Geceleri gönlümü eğledim.
Uçunca, uyuşunca…

Söyledin, seni duymadım.
Leyla’ya Mecnun’u oynadım.
Sevince, sevilince…

Anladım ki yanılmışım.
Öylesine yılana sarılmışım.
Sen ölünce, gömülünce…

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Melankoli Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Melankoli
Albüm:Darmaduman
Çıkış Yılı:2013
Akorlar:[Am], [G], [Em], [F], [G], [E7]
Ritim:A - AYAY
Tür:Array
"Melankoli", Duman imzasını taşıyan ve 2013 yılında piyasaya sürülen Darmaduman albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Melankoli adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Melankoli ukulele akorları: [Am], [G], [Em], [F], [G], [E7]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Melankoli kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Melankoli ukulele ritimleri: A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Melankoli Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Melankoli Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Melankoli ukulele akorları [Am], [G], [Em], [F], [G], [E7](orijinal Am tonunda). Melankoli kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Melankoli şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [G], [Em], [F], [G], [E7] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [G], [Em], [F], [G], [E7] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Melankoli kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Melankoli şarkısını ukulelede çalarken A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Melankoli Melankoli Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Melankoli şarkısı 2013 yılında yayınlanan Darmaduman adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Melankoli şarkısını [Am], [G], [Em], [F], [G], [E7] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Melankoli Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Melankoli ukulele, Melankoli ukulele akor, Melankoli ukulele kolay akor, ukulele Melankoli akor, Melankoli ukulele tab, Melankoli ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Melankoli ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın