Pinhani – Çok Aşık Ukulele Akorları

Çok Aşık ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2012 yılında piyasaya sürülen Başka Şeyler albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Her şeyi silip atmak, yok saymak, unutmak var.
İntikam çok sinsice, aşkın kucağımda saklanır, yakar.

İçimdeki kötü fısıldar; acıt, acıtabildiğin kadar.
Acıt, acıtabilidiğin kadar kanar…

Ben insan değilmişim, mutlu edemezmişim seni.
Zamansız gidermişim, yarım bırakırmışım,
Sonları hiç sevmezmişim…

Ama ben çok, çok,
Çok aşığım, aşığım sana.
Ama ben çok, çok,
Çok aşığım, aşığım sana.
Aşığım.

Önce fikrin düşer, boğar gecemi sorulara.
Hiç mi gelmez içinden huzur, ne gerek var bu kavgalara?

Affetmek aşkın içinde var, gururum gardını kollar.
Gururum delik deşik, sana.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Çok Aşık Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Çok Aşık
Albüm:Başka Şeyler
Çıkış Yılı:2012
Akorlar:[G#], [Cm], [Fm], [Bb], [C#]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Rock, Alternatif
"Çok Aşık", Pinhani imzasını taşıyan ve 2012 yılında piyasaya sürülen Başka Şeyler albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Çok Aşık adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Çok Aşık ukulele akorları: [G#], [Cm], [Fm], [Bb], [C#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Çok Aşık kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Çok Aşık ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu G# tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Çok Aşık Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Çok Aşık Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Çok Aşık ukulele akorları [G#], [Cm], [Fm], [Bb], [C#](orijinal G# tonunda). Çok Aşık kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Çok Aşık şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G#], [Cm], [Fm], [Bb], [C#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G#], [Cm], [Fm], [Bb], [C#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Çok Aşık kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Çok Aşık şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Çok Aşık Çok Aşık Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Çok Aşık şarkısı 2012 yılında yayınlanan Başka Şeyler adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G# olan Çok Aşık şarkısını [G#], [Cm], [Fm], [Bb], [C#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Çok Aşık Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Çok Aşık ukulele, Çok Aşık ukulele akor, Çok Aşık ukulele kolay akor, ukulele Çok Aşık akor, Çok Aşık ukulele tab, Çok Aşık ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Çok Aşık ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın