Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Oğuzhan Koç – Yan Ukulele Akorları

Yan ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hâlâ Rüyada albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Umutlarım gitti birer birer,
Hayallerim gitti birer birer,

Gidişin bitişim ne olur gitme,
Beni benle çaresiz bırakma

Yan yüreğim yan,
Acısıyla parçalan,
Yan kimin umurunda?
Sen kendi hâline yan.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç - Yan Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç - Yan
Albüm:Ben Hâlâ Rüyada
Çıkış Yılı:2013
Akorlar:[G#m], [A], [B], [F#m], [C#m]
Ritim:A - AY - AY - AY
Tür:Pop
"Yan", Oğuzhan Koç imzasını taşıyan ve 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hâlâ Rüyada albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Yan adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yan ukulele akorları: [G#m], [A], [B], [F#m], [C#m]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yan kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yan ukulele ritimleri: A - AY - AY - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç orijinal tonu G#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yan Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç) | Ukulele Türkiye

Yan Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç şarkısı olan Yan ukulele akorları [G#m], [A], [B], [F#m], [C#m](orijinal G#m tonunda). Yan kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yan şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G#m], [A], [B], [F#m], [C#m] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G#m], [A], [B], [F#m], [C#m] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yan kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yan şarkısını ukulelede çalarken A - AY - AY - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - AY - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yan Yan Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yan şarkısı 2013 yılında yayınlanan Ben Hâlâ Rüyada adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G#m olan Yan şarkısını [G#m], [A], [B], [F#m], [C#m] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Yan ukulele, Yan ukulele akor, Yan ukulele kolay akor, ukulele Yan akor, Yan ukulele tab, Yan ukulele ritim, Oğuzhan Koç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yan ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın