Oğuzhan Koç – Yan Ukulele Akorları

Oğuzhan Koç - Yan ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2013 yayınlanan Ben Hâlâ Rüyada albümünde yer alan bu Oğuzhan Koç şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop
Albüm: Ben Hâlâ Rüyada
Çıkış Yılı: 2013
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Oğuzhan Koç’un Yan adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – AY – AY
Basit Ritim: A – A – A – A

Umutla[G#m]rım git[A]ti birer bi[G#m]rer,
Hayalle[G#m]rim git[A]ti birer bi[G#m]rer,

Gidi[B]şin biti[A]şim ne olur [G#m]gitme,
Beni [A] benle çare[F#m]siz bırak[G#m]ma

[G#m] Yan yüreğim yan,
Acı[C#m]sıyla parça[A]lan,
[C#m] Yan kimin umrun[A]da?
Sen [F#m] kendi [A] hâline [G#m] yan.Elinize sağlık. Yan akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Yan şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör