Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Oğuzhan Koç – Neşeli Ayrılık Şarkısı Ukulele Akorları

Neşeli Ayrılık Şarkısı ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hâlâ Rüyada albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Güneş battı yine, kollarımda bir boşluk kaldı.
Bu bankta zamanında gülümseyen biri vardı.
Simit attım yine, besleyip baktığım martılara,
Bir daha bakmam yanımda yoksan.

Ah elini tutsam, bir soru sorsam bir daha baksan.
Günahıma girmeden beni tekrar sever misin?
Vah sakın konuşma, cevap hayırsa dönmüyorsan,
Yüzüme bile bakmadan ne olur gider misin?

Dönüp baktım yine, elimde bir tek resmin vardı.
Gülüşüne baktıkça içimi hüzünler sardı.
Bilet aldım yine, izleyip de ağladığın aşk filmine.
Bir daha almam yanımda yoksan.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç - Neşeli Ayrılık Şarkısı Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç - Neşeli Ayrılık Şarkısı
Albüm:Ben Hâlâ Rüyada
Çıkış Yılı:2013
Akorlar:[D], [F#m], [Bm], [G], [A], [Em]
Ritim:A - AY - AY - AY
Tür:Pop
"Neşeli Ayrılık Şarkısı", Oğuzhan Koç imzasını taşıyan ve 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hâlâ Rüyada albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Neşeli Ayrılık Şarkısı adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Neşeli Ayrılık Şarkısı ukulele akorları: [D], [F#m], [Bm], [G], [A], [Em]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Neşeli Ayrılık Şarkısı kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Neşeli Ayrılık Şarkısı ukulele ritimleri: A - AY - AY - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç orijinal tonu D tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Neşeli Ayrılık Şarkısı Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç) | Ukulele Türkiye

Neşeli Ayrılık Şarkısı Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç şarkısı olan Neşeli Ayrılık Şarkısı ukulele akorları [D], [F#m], [Bm], [G], [A], [Em](orijinal D tonunda). Neşeli Ayrılık Şarkısı kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Neşeli Ayrılık Şarkısı şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [D], [F#m], [Bm], [G], [A], [Em] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [D], [F#m], [Bm], [G], [A], [Em] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Neşeli Ayrılık Şarkısı kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Neşeli Ayrılık Şarkısı şarkısını ukulelede çalarken A - AY - AY - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - AY - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Neşeli Ayrılık Şarkısı Neşeli Ayrılık Şarkısı Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Neşeli Ayrılık Şarkısı şarkısı 2013 yılında yayınlanan Ben Hâlâ Rüyada adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu D olan Neşeli Ayrılık Şarkısı şarkısını [D], [F#m], [Bm], [G], [A], [Em] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Neşeli Ayrılık Şarkısı Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Neşeli Ayrılık Şarkısı ukulele, Neşeli Ayrılık Şarkısı ukulele akor, Neşeli Ayrılık Şarkısı ukulele kolay akor, ukulele Neşeli Ayrılık Şarkısı akor, Neşeli Ayrılık Şarkısı ukulele tab, Neşeli Ayrılık Şarkısı ukulele ritim, Oğuzhan Koç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Neşeli Ayrılık Şarkısı ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın