Yüzyüzeyken Konuşuruz – Ölsem Yeridir Ukulele Akorları

Ölsem Yeridir ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2019 yılında piyasaya sürülen Ölsem Yeridir albümündeki bu popüler Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

   

Kendime gelemedim hâlâ dün geceden beridir.
Uçtum ardından ama düşsem yeridir.
İçimde bir his var ki tanıyamadım inan ki.
Sanırım yenidir, ah ölsem yeridir.

Gelemem ben, sana gelemem ben.
Öperim seni, sana doyamam ben.
Uzandım, kaçtın, tuttum sandım.
Şimdi gel desen de,
Gelemem ben, sana gelemem ben.
Öperim seni, sana doyamam ben.

İkilemi çözemedim hâlâ ama yok ki sorasım.
Ne zaman burdaydın ki şimdi kaybolasın.
Bir gün bir kuşluk vakti uyanamadım inan ki.
Saatim geridir, ah ölsem yeridir.

Gelemem ben, sana gelemem ben.
Öperim seni, sana doyamam ben.
Uzandım, kaçtın, tuttum sandım.
Şimdi gel desen de,
Gelemem ben, sana gelemem ben.
Öperim seni, sana doyamam ben.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Yüzyüzeyken Konuşuruz Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Yüzyüzeyken Konuşuruz - Ölsem Yeridir Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Yüzyüzeyken Konuşuruz - Ölsem Yeridir
Albüm:Ölsem Yeridir
Çıkış Yılı:2019
Akorlar:[Dm], [Bb], [Gm]
Ritim:A - AAY
Tür:Alternatif, Indie
"Ölsem Yeridir", Yüzyüzeyken Konuşuruz imzasını taşıyan ve 2019 yılında piyasaya sürülen Ölsem Yeridir albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Ölsem Yeridir adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Ölsem Yeridir ukulele akorları: [Dm], [Bb], [Gm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Ölsem Yeridir kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Ölsem Yeridir ukulele ritimleri: A - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Yüzyüzeyken Konuşuruz orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Ölsem Yeridir Ukulele Akorları (Yüzyüzeyken Konuşuruz) | Ukulele Türkiye

Ölsem Yeridir Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Yüzyüzeyken Konuşuruz şarkısı olan Ölsem Yeridir ukulele akorları [Dm], [Bb], [Gm](orijinal Dm tonunda). Ölsem Yeridir kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Yüzyüzeyken Konuşuruz Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Ölsem Yeridir şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [Bb], [Gm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [Bb], [Gm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Ölsem Yeridir kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Ölsem Yeridir şarkısını ukulelede çalarken A - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Ölsem Yeridir Ölsem Yeridir Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Ölsem Yeridir şarkısı 2019 yılında yayınlanan Ölsem Yeridir adlı albümde yer almaktadır. Yüzyüzeyken Konuşuruz tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Ölsem Yeridir şarkısını [Dm], [Bb], [Gm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Ölsem Yeridir Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Ölsem Yeridir ukulele, Ölsem Yeridir ukulele akor, Ölsem Yeridir ukulele kolay akor, ukulele Ölsem Yeridir akor, Ölsem Yeridir ukulele tab, Ölsem Yeridir ukulele ritim, Yüzyüzeyken Konuşuruz ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Ölsem Yeridir ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“Yüzyüzeyken Konuşuruz – Ölsem Yeridir Ukulele Akorları” üzerine bir yorum

Yorum yapın