Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Ezginin Günlüğü – Sigaramın Dumanına Sarsam (1980) Ukulele Akorları

Sigaramın Dumanına Sarsam ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2003 yılında piyasaya sürülen İlk Aşk albümündeki bu popüler Ezginin Günlüğü şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sigaramın dumanına sarsam, saklasam seni.
Sigaramın dumanına sarsam, saklasam seni.
Gitme, gitme gittiğin yollardan, dönülmez geri.
Gitme, gitme el olursun sevdiğim, incitir beni.

Yokluğun ah yol, yol olsa uzana, unutmam seni.
Yokluğun ah yol, yol olsa uzana, unutmam seni.
Gitme, gitme gittiğin yollardan dönülmez geri.
Gitme, gitme el olursun sevdiğim incitir beni.

Akşam vakti, sardı yine hüzünler
Kalbim yangın yeri , gel kurtar beni senden
Akşam vakti, dolaştım sokaklarda,
Yırtık bir afiş, seni gördüm duvarda

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Ezginin Günlüğü Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Ezginin Günlüğü - Sigaramın Dumanına Sarsam Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Ezginin Günlüğü - Sigaramın Dumanına Sarsam
Albüm:İlk Aşk
Çıkış Yılı:2003
Akorlar:[A], [Gm], [Dm], [Bb]
Ritim:A - A - AYA - A - AY - A - AY
Tür:Folk
"Sigaramın Dumanına Sarsam", Ezginin Günlüğü imzasını taşıyan ve 2003 yılında piyasaya sürülen İlk Aşk albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Folk türü altında değerlendirilen Sigaramın Dumanına Sarsam adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Sigaramın Dumanına Sarsam ukulele akorları: [A], [Gm], [Dm], [Bb]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Sigaramın Dumanına Sarsam kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Sigaramın Dumanına Sarsam ukulele ritimleri: A - A - AYA - A - AY - A - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Ezginin Günlüğü orijinal tonu A tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Ezginin Günlüğü şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Sigaramın Dumanına Sarsam Ukulele Akorları (Ezginin Günlüğü) | Ukulele Türkiye

Sigaramın Dumanına Sarsam Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Ezginin Günlüğü şarkısı olan Sigaramın Dumanına Sarsam ukulele akorları [A], [Gm], [Dm], [Bb](orijinal A tonunda). Sigaramın Dumanına Sarsam kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Ezginin Günlüğü Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Sigaramın Dumanına Sarsam şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [A], [Gm], [Dm], [Bb] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [A], [Gm], [Dm], [Bb] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Sigaramın Dumanına Sarsam kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Sigaramın Dumanına Sarsam şarkısını ukulelede çalarken A - A - AYA - A - AY - A - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A - AYA - A - AY - A - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Sigaramın Dumanına Sarsam Sigaramın Dumanına Sarsam Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Sigaramın Dumanına Sarsam şarkısı 2003 yılında yayınlanan İlk Aşk adlı albümde yer almaktadır. Ezginin Günlüğü tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Folk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu A olan Sigaramın Dumanına Sarsam şarkısını [A], [Gm], [Dm], [Bb] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Sigaramın Dumanına Sarsam Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Sigaramın Dumanına Sarsam ukulele, Sigaramın Dumanına Sarsam ukulele akor, Sigaramın Dumanına Sarsam ukulele kolay akor, ukulele Sigaramın Dumanına Sarsam akor, Sigaramın Dumanına Sarsam ukulele tab, Sigaramın Dumanına Sarsam ukulele ritim, Ezginin Günlüğü ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Sigaramın Dumanına Sarsam ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın