Ufuk Baydemir – Sevda Gibi Ukulele Akorları

Sevda Gibi ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2018 yılında piyasaya sürülen Sevda Gibi albümündeki bu popüler Ufuk Baydemir şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Açıyor ya bazı geceler.
Sana bir kapı.
Gidiyorsun ya.
Hiç bilmediğin yerlere.

Tanıyorsun ya.
Aslında tanımadığın her şeyi.
Kalıyorsun ya.
Put gibi olduğun yerde.

Kaldım bu şehirde.
Ne kaçış var ne dönüş.
Sevda gibi öylece.
Sevda gibi öylece.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Ufuk Baydemir Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Ufuk Baydemir - Sevda Gibi Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Ufuk Baydemir - Sevda Gibi
Albüm:Sevda Gibi
Çıkış Yılı:2018
Akorlar:[Gm], [Bb], [A], [Dm], [Am]
Ritim:A - AY - A - AY - AYAY
Tür:Rock
"Sevda Gibi", Ufuk Baydemir imzasını taşıyan ve 2018 yılında piyasaya sürülen Sevda Gibi albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock türü altında değerlendirilen Sevda Gibi adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Sevda Gibi ukulele akorları: [Gm], [Bb], [A], [Dm], [Am]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Sevda Gibi kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Sevda Gibi ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Ufuk Baydemir orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Ufuk Baydemir şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Sevda Gibi Ukulele Akorları (Ufuk Baydemir) | Ukulele Türkiye

Sevda Gibi Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Ufuk Baydemir şarkısı olan Sevda Gibi ukulele akorları [Gm], [Bb], [A], [Dm], [Am](orijinal Gm tonunda). Sevda Gibi kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Ufuk Baydemir Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Sevda Gibi şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [Bb], [A], [Dm], [Am] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [Bb], [A], [Dm], [Am] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Sevda Gibi kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Sevda Gibi şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Sevda Gibi Sevda Gibi Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Sevda Gibi şarkısı 2018 yılında yayınlanan Sevda Gibi adlı albümde yer almaktadır. Ufuk Baydemir tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Sevda Gibi şarkısını [Gm], [Bb], [A], [Dm], [Am] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Sevda Gibi ukulele, Sevda Gibi ukulele akor, Sevda Gibi ukulele kolay akor, ukulele Sevda Gibi akor, Sevda Gibi ukulele tab, Sevda Gibi ukulele ritim, Ufuk Baydemir ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Sevda Gibi ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın