Ufuk Baydemir – Sevda Gibi Ukulele Akorları

Ufuk Baydemir - Sevda Gibi ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2018 yayınlanan Sevda Gibi albümünde yer alan bu Ufuk Baydemir şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock
Albüm: Sevda Gibi
Çıkış Yılı: 2018
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Ufuk Baydemir’in Sevda Gibi adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – A – AY – AYAY
Basit Ritim: A – A – A – A

[Gm]Açıyor ya bazı geceler.
[Bb]Sana [A]bir kapı.
[Gm]Gidiyorsun ya.
Hiç [Bb]bilmediğin [A]yerlere.
[Gm]Tanıyorsun ya.
As[Bb]lında tanı[A]madığın her şeyi.
[Gm]Kalıyorsun ya.
Put [Bb]gibi ol[A]duğun yerde.

[Dm]Kaldım bu şe[Gm]hirde.
[Dm]Ne kaçış var ne dö[Gm]nüş.
[Am]Sevda [Gm]gi[Gm]bi öyle[F]ce.
[Am]Sevda gi[Gm]bi öyle[F]ce.Elinize sağlık. Sevda Gibi akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Sevda Gibi şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör