Oğuzhan Koç – Küsme Aşka Ukulele Akorları

Küsme Aşka ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2017 yılında piyasaya sürülen Küsme Aşka albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Hata bizde, her şeyi söylemişler,
Ne lazımsa şu sevdaya.
Söz gümüşse, sükut altın demişler,
El aç, dua et Allah’a.

Gurur aşkı korur sanırsın ama zaman,
Sabredenin yanında olur.
Birgün hiç çalmazsa kapın,
Hep boşluksa yanın,
Çok yanar canın, işte o an.

Gözler mi dolar, eller mi yanar,
Diller mi susar özlediğin zaman?
Sabret arkadaş, bir güneş doğar,
Her gecenin sabahına.
Elbet, her gidenin yeri dolar,
Aman sakın küsme aşka.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç - Küsme Aşka Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç - Küsme Aşka
Albüm:Küsme Aşka
Çıkış Yılı:2017
Akorlar:[G#m], [C#m], [D#m], [E], [F#], [B]
Ritim:A - AY - AY - AY
Tür:Pop
"Küsme Aşka", Oğuzhan Koç imzasını taşıyan ve 2017 yılında piyasaya sürülen Küsme Aşka albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Küsme Aşka adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Küsme Aşka ukulele akorları: [G#m], [C#m], [D#m], [E], [F#], [B]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Küsme Aşka kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Küsme Aşka ukulele ritimleri: A - AY - AY - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç orijinal tonu G#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Küsme Aşka Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç) | Ukulele Türkiye

Küsme Aşka Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç şarkısı olan Küsme Aşka ukulele akorları [G#m], [C#m], [D#m], [E], [F#], [B](orijinal G#m tonunda). Küsme Aşka kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Küsme Aşka şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G#m], [C#m], [D#m], [E], [F#], [B] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G#m], [C#m], [D#m], [E], [F#], [B] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Küsme Aşka kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Küsme Aşka şarkısını ukulelede çalarken A - AY - AY - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - AY - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Küsme Aşka Küsme Aşka Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Küsme Aşka şarkısı 2017 yılında yayınlanan Küsme Aşka adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G#m olan Küsme Aşka şarkısını [G#m], [C#m], [D#m], [E], [F#], [B] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Küsme Aşka Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Küsme Aşka ukulele, Küsme Aşka ukulele akor, Küsme Aşka ukulele kolay akor, ukulele Küsme Aşka akor, Küsme Aşka ukulele tab, Küsme Aşka ukulele ritim, Oğuzhan Koç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Küsme Aşka ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın