Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Onur Can Özcan – Hırka Ukulele Akorları

Hırka ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2018 yılında piyasaya sürülen Yaramızda Kalsın albümündeki bu popüler Onur Can Özcan şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sen dağıttın, bak, ben topluyorum beni.
Madem anlat biraz; yolunda mı her şey, senin gibi?
Benim değil, olmuyor o söylediğin.
Hoşça kal demek kolay, güle güle giden için.

Başımda bir bela, bu aralar ne dinlesem,
Ne çalınsa aklıma, hepsinde mevzu sen.
Dillerinden hiç düşmedin, bu şarkılar.
Seni tanır gibiler, seni tanır gibiler.

Anzın,
Bir hoşça kal kurşununa, sarılıp veda ettim.
Bütün sokaklarına, onunla geçinemedim.
Kokunla baş edemedim.
Hırkan ömrüme asılı hâlâ.

Bir hoşça kal kurşununa sarılıp veda ettim,
Bütün sokaklarına, onunla geçinemedim.
Kokunla baş edemedim.
Hırkan ömrüme asılı hâlâ.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Onur Can Özcan Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Onur Can Özcan - Hırka Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Onur Can Özcan - Hırka
Albüm:Yaramızda Kalsın
Çıkış Yılı:2018
Akorlar:[G#m], [E], [C#m], [D#]
Ritim:A - AY - A - AY - AYAY
Tür:Array
"Hırka", Onur Can Özcan imzasını taşıyan ve 2018 yılında piyasaya sürülen Yaramızda Kalsın albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Hırka adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Hırka ukulele akorları: [G#m], [E], [C#m], [D#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Hırka kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Hırka ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Onur Can Özcan orijinal tonu G#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Onur Can Özcan şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Hırka Ukulele Akorları (Onur Can Özcan) | Ukulele Türkiye

Hırka Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Onur Can Özcan şarkısı olan Hırka ukulele akorları [G#m], [E], [C#m], [D#](orijinal G#m tonunda). Hırka kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Onur Can Özcan Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Hırka şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G#m], [E], [C#m], [D#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G#m], [E], [C#m], [D#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Hırka kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Hırka şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Hırka Hırka Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Hırka şarkısı 2018 yılında yayınlanan Yaramızda Kalsın adlı albümde yer almaktadır. Onur Can Özcan tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G#m olan Hırka şarkısını [G#m], [E], [C#m], [D#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Hırka ukulele, Hırka ukulele akor, Hırka ukulele kolay akor, ukulele Hırka akor, Hırka ukulele tab, Hırka ukulele ritim, Onur Can Özcan ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Hırka ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın