Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Pinhani – İstanbul’da Ukulele Akor

İstanbul'da ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2006 yılında piyasaya sürülen İnandığın Masallar albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yol kenarında oynayan çocuklar gibi
Topum kaçtı bugün yola
Evin önünde  sulanmayan  çiçekler gibi
Başım düştü  saksıma

İstanbul da kimim var, kimin için bu toz duman
İstanbul da neyim var, ne kaldı ki  kalabalıktan

Kaçamayıpta saklanan kedicikler gibi
Sığındım senin sıcaklığına
Sevemiyorsan İstanbul’u benim gibi
Kaçalım yine bozkırlara

İstanbul’da kimim var, kimin için bu toz duman
İstanbul’da neyim var, ne kaldı ki  kalabalıktan

Yere düşünce kırılmayan bir  oyuncak gibi
Alıştım ben yuvarlanmaya
 İstanbul’daaa ne kaldı ki

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - İstanbul'da Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - İstanbul'da
Albüm:İnandığın Masallar
Çıkış Yılı:2006
Akorlar:[G#m], [F#], [E]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"İstanbul'da", Pinhani imzasını taşıyan ve 2006 yılında piyasaya sürülen İnandığın Masallar albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen İstanbul'da adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • İstanbul'da ukulele akorları: [G#m], [F#], [E]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak İstanbul'da kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • İstanbul'da ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu G#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
İstanbul'da Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

İstanbul'da Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan İstanbul'da ukulele akorları [G#m], [F#], [E](orijinal G#m tonunda). İstanbul'da kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. İstanbul'da şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G#m], [F#], [E] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G#m], [F#], [E] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak İstanbul'da kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. İstanbul'da şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

İstanbul'da İstanbul'da Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

İstanbul'da şarkısı 2006 yılında yayınlanan İnandığın Masallar adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G#m olan İstanbul'da şarkısını [G#m], [F#], [E] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:İstanbul'da ukulele, İstanbul'da ukulele akor, İstanbul'da ukulele kolay akor, ukulele İstanbul'da akor, İstanbul'da ukulele tab, İstanbul'da ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:İstanbul'da ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın