Mor ve Ötesi – Cambaz Ukulele Akorları

Mor ve Ötesi - Cambaz ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2004 yayınlanan Dünya Yalan Söylüyor albümünde yer alan bu Mor ve Ötesi şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Alternatif, Indie
Albüm: Dünya Yalan Söylüyor
Çıkış Yılı: 2004
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Mor ve Ötesi’nin Cambaz adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A – A – A

[Em]Ne haber[D#]sin ne Türksün,
[D]Seni gören [C#]yollara dökül[C]sün.[G#]
[Em]Kul oldun [D#]köle oldun,
[D]Kurşun ge[C#]çirmez cam ol[C]dun. [G#] [C] [G#]

Bütün dün[Am]ya izler du[D]rur,
Afet-i a[G]zam bekler du[C]rur.
Hedefini [Am]al, piyasanı [B]al,
Her şeyi [Em]al. [E]

Yandı dert[Am]ler, bitti ta[D]sa.
Ben kurba[G]nım bu camba[C]za.
İki gö[Am]züm kadar emi[B]nim,
Sen yok[Em]sun.Elinize sağlık. Cambaz akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Cambaz şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör