Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Mor ve Ötesi – Cambaz Ukulele Akorları

Cambaz ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2004 yılında piyasaya sürülen Dünya Yalan Söylüyor albümündeki bu popüler Mor ve Ötesi şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Ne habersin ne Türksün,
Seni gören yollara dökülsün.
Kul oldun köle oldun,
Kurşun geçirmez cam oldun.

Bütün dünya izler durur,
Afet-i azam bekler durur.
Hedefini al, piyasanı al,
Her şeyi al.

Yandı dertler, bitti tasa.
Ben kurbanım bu cambaza.
İki gözüm kadar eminim,
Sen yoksun.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Mor ve Ötesi Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Mor ve Ötesi - Cambaz Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Mor ve Ötesi - Cambaz
Albüm:Dünya Yalan Söylüyor
Çıkış Yılı:2004
Akorlar:[Em], [D#], [D], [C#], [Am], [G], [C], [B]
Ritim:A - A - A - AY
Tür:Alternatif, Indie
"Cambaz", Mor ve Ötesi imzasını taşıyan ve 2004 yılında piyasaya sürülen Dünya Yalan Söylüyor albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Cambaz adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Cambaz ukulele akorları: [Em], [D#], [D], [C#], [Am], [G], [C], [B]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Cambaz kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Cambaz ukulele ritimleri: A - A - A - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Mor ve Ötesi orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Mor ve Ötesi şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Cambaz Ukulele Akorları (Mor ve Ötesi) | Ukulele Türkiye

Cambaz Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Mor ve Ötesi şarkısı olan Cambaz ukulele akorları [Em], [D#], [D], [C#], [Am], [G], [C], [B](orijinal Em tonunda). Cambaz kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Mor ve Ötesi Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Cambaz şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [D#], [D], [C#], [Am], [G], [C], [B] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [D#], [D], [C#], [Am], [G], [C], [B] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Cambaz kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Cambaz şarkısını ukulelede çalarken A - A - A - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A - A - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Cambaz Cambaz Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Cambaz şarkısı 2004 yılında yayınlanan Dünya Yalan Söylüyor adlı albümde yer almaktadır. Mor ve Ötesi tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Cambaz şarkısını [Em], [D#], [D], [C#], [Am], [G], [C], [B] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Cambaz ukulele, Cambaz ukulele akor, Cambaz ukulele kolay akor, ukulele Cambaz akor, Cambaz ukulele tab, Cambaz ukulele ritim, Mor ve Ötesi ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Cambaz ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın