Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Senden Daha Güzel Ukulele Akorları

Senden Daha Güzel ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2009 yılında piyasaya sürülen Duman II albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kimseyi görmedim ben, senden daha güzel.
Kimseyi tanımadım ben, senden daha özel.
Kimselere de bakmadım, aklımdan geçer.
Kimseyi tanımadım ben, senden daha güzel.
Senden daha güzel,  senden daha güzel.  
Senden daha güzel…

Sana nerden rastladım, oldum derbeder.
Kendimi sana sakladım, senden daha güzel…
Kimseleri de takmadım, ölsem değişmem.
Kimseyi tanımadım ben, senden daha güzel. 

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Senden Daha Güzel Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Senden Daha Güzel
Albüm:Duman II
Çıkış Yılı:2009
Akorlar:[Am], [B]
Ritim:A - A - A - AY
Tür:Rock, Alternatif
"Senden Daha Güzel", Duman imzasını taşıyan ve 2009 yılında piyasaya sürülen Duman II albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Senden Daha Güzel adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Senden Daha Güzel ukulele akorları: [Am], [B]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Senden Daha Güzel kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Senden Daha Güzel ukulele ritimleri: A - A - A - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Senden Daha Güzel Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Senden Daha Güzel Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Senden Daha Güzel ukulele akorları [Am], [B](orijinal Am tonunda). Senden Daha Güzel kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Senden Daha Güzel şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [B] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [B] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Senden Daha Güzel kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Senden Daha Güzel şarkısını ukulelede çalarken A - A - A - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A - A - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Senden Daha Güzel Senden Daha Güzel Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Senden Daha Güzel şarkısı 2009 yılında yayınlanan Duman II adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Senden Daha Güzel şarkısını [Am], [B] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Senden Daha Güzel Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Senden Daha Güzel ukulele, Senden Daha Güzel ukulele akor, Senden Daha Güzel ukulele kolay akor, ukulele Senden Daha Güzel akor, Senden Daha Güzel ukulele tab, Senden Daha Güzel ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Senden Daha Güzel ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın