Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Elleri Ellerime Ukulele Akorları

Elleri Ellerime ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2009 yılında piyasaya sürülen Duman II albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Seni gördüm göreli, şaşırdım,
Dolaşırım, bir başıma…
Seni bildim bileli, kaçırdım,
Şu aklı başımdan…

Seni gördüm göreli, şaşırdım,
Dolaşırım, bir başıma.
Seni bildim bileli, kaçırdım,
Şu aklı başımdan.

Elleri ellerime,
Gözleri gözlerime,
Saçları saçlarıma
Karışan, bir sen olsan…

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Elleri Ellerime Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Elleri Ellerime
Albüm:Duman II
Çıkış Yılı:2009
Akorlar:[G], [Am], [Bm], [E7]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Rock, Alternatif
"Elleri Ellerime", Duman imzasını taşıyan ve 2009 yılında piyasaya sürülen Duman II albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Elleri Ellerime adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Elleri Ellerime ukulele akorları: [G], [Am], [Bm], [E7]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Elleri Ellerime kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Elleri Ellerime ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu G tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Elleri Ellerime Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Elleri Ellerime Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Elleri Ellerime ukulele akorları [G], [Am], [Bm], [E7](orijinal G tonunda). Elleri Ellerime kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Elleri Ellerime şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G], [Am], [Bm], [E7] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G], [Am], [Bm], [E7] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Elleri Ellerime kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Elleri Ellerime şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Elleri Ellerime Elleri Ellerime Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Elleri Ellerime şarkısı 2009 yılında yayınlanan Duman II adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G olan Elleri Ellerime şarkısını [G], [Am], [Bm], [E7] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Elleri Ellerime Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Elleri Ellerime ukulele, Elleri Ellerime ukulele akor, Elleri Ellerime ukulele kolay akor, ukulele Elleri Ellerime akor, Elleri Ellerime ukulele tab, Elleri Ellerime ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Elleri Ellerime ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın