Yeni Türkü – Bana Bir Masal Anlat Baba Ukulele Akorları

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 1995 yayınlanan Süper Baba albümünde yer alan bu Yeni Türkü şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop, Folk
Albüm: Süper Baba
Çıkış Yılı: 1995
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Yeni Türkü grubunun Bana Bir Masal Anlat Baba adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AAY
Basit Ritim: A – A
Alternatif Ritim: A – AY – YAY

[Em]Bana bir masal [C]anlat baba.
[Am]İçinde bü[C]tün oyunlarım,
[Am]Kurtla ku[B]zu olsun şe[Em]kerle bal. [Em]

[Em]Baba bir masal [C]anlat bana.
[Am]İçinde de[C]nizle balıklar,
[Am]Yağmurla [B]kar olsun gü[Em]neşle ay. [Em]

[G]Anlatır[D]ken tut eli[Am]mi,
Uykuya da[C]lıp gitsem bi[G]le,
Bırakıp git[B7]me sakın be[C]ni. [D]

[Em]Bana bir masal [C]anlat baba,
[Am]İçinde [C]tüm sevdiklerim.
[Am]İçinde [B7]İstanbul ol[Em]sun.Elinize sağlık. Bana Bir Masal Anlat Baba akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Bana Bir Masal Anlat Baba şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör