Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Yeni Türkü – Bana Bir Masal Anlat Baba Ukulele Akorları

Bana Bir Masal Anlat Baba ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1995 yılında piyasaya sürülen Süper Baba albümündeki bu popüler Yeni Türkü şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bana bir masal anlat baba.
İçinde bütün oyunlarım,
Kurtla kuzu olsun şekerle bal.

Baba bir masal anlat bana.
İçinde denizle balıklar,
Yağmurla kar olsun güneşle ay.

Anlatırken tut elimi,
Uykuya dalıp gitsem bile,
Bırakıp gitme sakın beni.

Bana bir masal anlat baba,
İçinde tüm sevdiklerim.
İçinde İstanbul olsun.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Yeni Türkü Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Yeni Türkü - Bana Bir Masal Anlat Baba
Albüm:Süper Baba
Çıkış Yılı:1995
Akorlar:[Em], [C], [Am], [B], [B7]
Ritim:A - AAY
Tür:Pop, Folk
"Bana Bir Masal Anlat Baba", Yeni Türkü imzasını taşıyan ve 1995 yılında piyasaya sürülen Süper Baba albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, Folk türü altında değerlendirilen Bana Bir Masal Anlat Baba adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Bana Bir Masal Anlat Baba ukulele akorları: [Em], [C], [Am], [B], [B7]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Bana Bir Masal Anlat Baba kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Bana Bir Masal Anlat Baba ukulele ritimleri: A - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Yeni Türkü orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Yeni Türkü şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Bana Bir Masal Anlat Baba Ukulele Akorları (Yeni Türkü) | Ukulele Türkiye

Bana Bir Masal Anlat Baba Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Yeni Türkü şarkısı olan Bana Bir Masal Anlat Baba ukulele akorları [Em], [C], [Am], [B], [B7](orijinal Em tonunda). Bana Bir Masal Anlat Baba kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Yeni Türkü Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Bana Bir Masal Anlat Baba şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [C], [Am], [B], [B7] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [C], [Am], [B], [B7] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Bana Bir Masal Anlat Baba kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Bana Bir Masal Anlat Baba şarkısını ukulelede çalarken A - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Bana Bir Masal Anlat Baba Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Bana Bir Masal Anlat Baba şarkısı 1995 yılında yayınlanan Süper Baba adlı albümde yer almaktadır. Yeni Türkü tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, Folk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Bana Bir Masal Anlat Baba şarkısını [Em], [C], [Am], [B], [B7] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Bana Bir Masal Anlat Baba ukulele, Bana Bir Masal Anlat Baba ukulele akor, Bana Bir Masal Anlat Baba ukulele kolay akor, ukulele Bana Bir Masal Anlat Baba akor, Bana Bir Masal Anlat Baba ukulele tab, Bana Bir Masal Anlat Baba ukulele ritim, Yeni Türkü ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Bana Bir Masal Anlat Baba ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın