Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Düş Sokağı Sakinleri – Acılar Parkı Ukulele Akorları

Acılar Parkı ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1999 yılında piyasaya sürülen Dus Sokagi Sakinleri 3 albümündeki bu popüler Dus Sokagi Sakinleri şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Toprağı kokladım yüzümü gördüm
Alışkanlıklarım yağmur sesi
Gitmek kolay değil dedim kendime düşündüm
Hatırladıklarım beni geri çevirdi
Yaşamak zor gelir bazen bilirsin
Susmak bir gidişi kabullenmek
Görmek kolay değil dedim kendime sustum
Yanlışlıklarım beni büyüttü

Geride bıraktığım acılar parkı
Yalnızlıklarıma sahne oldu

Oynamak kolay değil dedim kendime yoruldum
Arkadaşlarım beni bende vurdu
Uzandı ellerim çocukluğumun koynuna
Aradım kendimi kiraz ağaçlarının altında
Unutmak kolay değil dedim kendime ağladım
Avucumda otuz dört yaşım dudağımda şarkım
Oturup söyle dim sabaha kadar

Da da da da da, da da da
Da da da da da, da da da

Oturup ağladım sabaha kadar

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Dus Sokagi Sakinleri Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Dus Sokagi Sakinleri - Acılar Parkı Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Dus Sokagi Sakinleri - Acılar Parkı
Albüm:Dus Sokagi Sakinleri 3
Çıkış Yılı:1999
Akorlar:[Em], [G#m], [A], [B], [E]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Rock
"Acılar Parkı", Dus Sokagi Sakinleri imzasını taşıyan ve 1999 yılında piyasaya sürülen Dus Sokagi Sakinleri 3 albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock türü altında değerlendirilen Acılar Parkı adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Acılar Parkı ukulele akorları: [Em], [G#m], [A], [B], [E]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Acılar Parkı kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Acılar Parkı ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Dus Sokagi Sakinleri orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Dus Sokagi Sakinleri şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Acılar Parkı Ukulele Akorları (Dus Sokagi Sakinleri) | Ukulele Türkiye

Acılar Parkı Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Dus Sokagi Sakinleri şarkısı olan Acılar Parkı ukulele akorları [Em], [G#m], [A], [B], [E](orijinal Em tonunda). Acılar Parkı kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Dus Sokagi Sakinleri Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Acılar Parkı şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [G#m], [A], [B], [E] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [G#m], [A], [B], [E] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Acılar Parkı kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Acılar Parkı şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Acılar Parkı Acılar Parkı Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Acılar Parkı şarkısı 1999 yılında yayınlanan Dus Sokagi Sakinleri 3 adlı albümde yer almaktadır. Dus Sokagi Sakinleri tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Acılar Parkı şarkısını [Em], [G#m], [A], [B], [E] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Acılar Parkı Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Acılar Parkı ukulele, Acılar Parkı ukulele akor, Acılar Parkı ukulele kolay akor, ukulele Acılar Parkı akor, Acılar Parkı ukulele tab, Acılar Parkı ukulele ritim, Dus Sokagi Sakinleri ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Acılar Parkı ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın