Kalben – Saçlar Ukulele Akorları

Kalben - Saçlar ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2016 yayınlanan Kalben albümünde yer alan bu Kalben şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Alternatif, Indie
Albüm: Kalben
Çıkış Yılı: 2016
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Kalben’in Saçlar adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A

Her yerde [Am]saç var, yerlerde [C]saçlar.
Kimin bu [D]saç[C]lar?
Bilemiyo[Em]rum.
Uyandı[Am]ğımda, yabancı[Em]larla…
Ee, kendi evim[B]den de gi[C]demiyo[B]rum.

[D]Sandım sen varsın.
[C]Yok, öyle değil.
Özür dilerim, di[Em]yemiyorum.

[Em]Ben olsam, al[Am]mam beni.
[D]Adamdan say[G]mam beni.
[Em]Uzun uzun soy[Am]mam beni.
Deli [B]miyim?

[Em]Ben olsam, [Am]bakmam bana.
[D]Bi’ çorba bile [G]yapmam bana.
[Em]Tüm bunları sen [Am]öğrettin bana,
[B]Sevgilim.Elinize sağlık. Saçlar akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Saçlar şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör