Zeki Müren – Elbet Bir Gün Buluşacağız Ukulele Akorları

Elbet Bir Gün Buluşacağız ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1991 yılında piyasaya sürülen Dünden Bugüne 5 albümündeki bu popüler Zeki Müren şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Elbet bir gün buluşacağız.
Bu böyle yarım kalmayacak.

İkimizin de saçları ak.
Öyle durup bakışacağız.

Belki bir deniz kenarında.
El ele maziyi konuşacağız.

Benim içimde yanan ateş var.
Sevgilim ne zaman buluşacağız.

Belki bir gemi güvertesinde.
Sen beni unutmuş için kupkuru.

Benim içimde hâlâ o arzu.
Sevgilim ne zaman kavuşacağız.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Zeki Müren Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Zeki Müren - Elbet Bir Gün Buluşacağız Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Zeki Müren - Elbet Bir Gün Buluşacağız
Albüm:Dünden Bugüne 5
Çıkış Yılı:1991
Akorlar:[Bm], [C], [Am], [Em], [D]
Ritim:A - AYAY
Tür:Türk Sanat Müziği
"Elbet Bir Gün Buluşacağız", Zeki Müren imzasını taşıyan ve 1991 yılında piyasaya sürülen Dünden Bugüne 5 albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Türk Sanat Müziği türü altında değerlendirilen Elbet Bir Gün Buluşacağız adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Elbet Bir Gün Buluşacağız ukulele akorları: [Bm], [C], [Am], [Em], [D]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Elbet Bir Gün Buluşacağız kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Elbet Bir Gün Buluşacağız ukulele ritimleri: A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Zeki Müren orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Zeki Müren şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Elbet Bir Gün Buluşacağız Ukulele Akorları (Zeki Müren) | Ukulele Türkiye

Elbet Bir Gün Buluşacağız Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Zeki Müren şarkısı olan Elbet Bir Gün Buluşacağız ukulele akorları [Bm], [C], [Am], [Em], [D](orijinal Bm tonunda). Elbet Bir Gün Buluşacağız kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Zeki Müren Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Elbet Bir Gün Buluşacağız şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [C], [Am], [Em], [D] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [C], [Am], [Em], [D] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Elbet Bir Gün Buluşacağız kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Elbet Bir Gün Buluşacağız şarkısını ukulelede çalarken A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Elbet Bir Gün Buluşacağız Elbet Bir Gün Buluşacağız Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Elbet Bir Gün Buluşacağız şarkısı 1991 yılında yayınlanan Dünden Bugüne 5 adlı albümde yer almaktadır. Zeki Müren tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Türk Sanat Müziği türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Elbet Bir Gün Buluşacağız şarkısını [Bm], [C], [Am], [Em], [D] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Elbet Bir Gün Buluşacağız Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Elbet Bir Gün Buluşacağız ukulele, Elbet Bir Gün Buluşacağız ukulele akor, Elbet Bir Gün Buluşacağız ukulele kolay akor, ukulele Elbet Bir Gün Buluşacağız akor, Elbet Bir Gün Buluşacağız ukulele tab, Elbet Bir Gün Buluşacağız ukulele ritim, Zeki Müren ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Elbet Bir Gün Buluşacağız ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın