Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Haluk Levent – Akdeniz Akşamları Ukulele Akorları

Akdeniz Akşamları ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2004 yılında piyasaya sürülen Aynı Mahallenin Çocukları albümündeki bu popüler Haluk Levent şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Akdeniz akşamları, bir başka oluyor;
Hele bir de aylardan, temmuz ise bambaşka.

Sahilde insanlar, Kolkola, sımsıcak.
Coşmamak elde mi, böyle bir akşamda?

İşte, ben böyle bir, akşamda aşık oldum.
İşte, ben böyle bir, akşamda aşık oldum.

Aşık oldum.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Haluk Levent Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Haluk Levent - Akdeniz Akşamları Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Haluk Levent - Akdeniz Akşamları
Albüm:Aynı Mahallenin Çocukları
Çıkış Yılı:2004
Akorlar:[Am], [G], [F], [E7]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Array
"Akdeniz Akşamları", Haluk Levent imzasını taşıyan ve 2004 yılında piyasaya sürülen Aynı Mahallenin Çocukları albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Akdeniz Akşamları adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Akdeniz Akşamları ukulele akorları: [Am], [G], [F], [E7]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Akdeniz Akşamları kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Akdeniz Akşamları ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Haluk Levent orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Haluk Levent şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Akdeniz Akşamları Ukulele Akorları (Haluk Levent) | Ukulele Türkiye

Akdeniz Akşamları Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Haluk Levent şarkısı olan Akdeniz Akşamları ukulele akorları [Am], [G], [F], [E7](orijinal Am tonunda). Akdeniz Akşamları kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Haluk Levent Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Akdeniz Akşamları şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [G], [F], [E7] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [G], [F], [E7] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Akdeniz Akşamları kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Akdeniz Akşamları şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Akdeniz Akşamları Akdeniz Akşamları Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Akdeniz Akşamları şarkısı 2004 yılında yayınlanan Aynı Mahallenin Çocukları adlı albümde yer almaktadır. Haluk Levent tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Akdeniz Akşamları şarkısını [Am], [G], [F], [E7] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Akdeniz Akşamları Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Akdeniz Akşamları ukulele, Akdeniz Akşamları ukulele akor, Akdeniz Akşamları ukulele kolay akor, ukulele Akdeniz Akşamları akor, Akdeniz Akşamları ukulele tab, Akdeniz Akşamları ukulele ritim, Haluk Levent ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Akdeniz Akşamları ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın