Haluk Levent – Akdeniz Akşamları Ukulele Akorları

Haluk Levent - Akdeniz Akşamları ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2004 yayınlanan Aynı Mahallenin Çocukları albümünde yer alan bu Haluk Levent şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: Aynı Mahallenin Çocukları
Çıkış Yılı: 2004
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Haluk Levent’in Akdeniz Akşamları adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – Y – AY
Basit Ritim: A – A – A – A
Arpej: CEAE – CAE

Akde[Am]niz akşamla[G]rı, bir baş[F]ka olu[E]yor;
Hele [Am]bir de aylar[G]dan, tem[F]muz ise bambaş[E]ka.

Sahil[Am]de insan[G]lar, Kolko[F]la, sımsı[E]cak.
Coşma[Am]mak [G]elde mi, böyle [F]bir akşam[E]da?

İşte, [Am]ben böyle [G]bir, akşam[F]da aşık ol[E]dum.
İşte, [Am]ben böyle [G]bir, akşam[F]da aşık ol[E]dum.

Aşık ol[Am]dum. [G] [F] [E]Elinize sağlık. Akdeniz Akşamları akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Akdeniz Akşamları şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör